Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért ítélik el a nőket, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a nőket, akik szeretik a nagyobb péniszt?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok amikor valaki folyamatosan 23+ centivel rendelkező embereket keres.


Inkább 16 felett és 20 alatt.


Miért lenne ettől bárki repedt sarkú?



márc. 27. 12:34
 51/99 anonim ***** válasza:
94%

Drága 50-es, agresszív fórumozó!

Ez itt nem egy nyilvános kérdezz-felelek oldal?

márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 anonim ***** válasza:
8%

#51 az alap kérdés: “ Miért ítélik el a nőket, akik szeretik a nagyobb péniszt?”


Erre hogyan válasz az, hogy te nem farokméret alapján választottál férjet? Hogy jön ez ide? :D

márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/99 anonim ***** válasza:
77%

Mivel volt egy válasz az imént, hogy a centiméter és a forint a két legalapvetőbb dolog egy párkapcsolatban.

Érdekes meglátás.

márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 A kérdező kommentje:

19.


Nő vagyok és nem ronda.


Azért írtam ki, mert aki le méri írni hogy például a párjának átlag feletti (nem 14 cm) az már krva és csak arra megy.. 😪😪😩

márc. 27. 15:56
 55/99 A kérdező kommentje:
27. Dolgozom, egyszer nem írtam a kérdés alá azóta, csak amit láttál. :)
márc. 27. 15:58
 56/99 A kérdező kommentje:

Egyébként érdekes.


Nem azért írtam ki mert én ez alapján ítélek.


Volt kisfarkú párom.


Maga az ember volt sajnos önző és nem bánt velem jól. Nem a mérete miatt szakítottunk, bár sosem elégítette ki engem semmilyen módon.


2 kapcsolatom volt így.

márc. 27. 16:04
 57/99 anonim ***** válasza:
#56 Attól függ hogy neked mi számít kicsinek. Extrém esetben valakinek a 18 is az
márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 anonim ***** válasza:
Amúgy az intim torna segíthet, hogy jobban élvezd a kisebb méretet is. Ha esetleg mégis olyan lenne a következő párod.
márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/99 A kérdező kommentje:

57.


Az eddigi két exem 15 (nem a mérettel volt a baj) és 12 cm-el rendelkezett.


Volt egy akinek 18 volt, de az eléggé rövid életű kapcsolat volt. A fent említett két kapcsolat volt összesen 3 és fél év.

márc. 27. 16:21
 60/99 anonim ***** válasza:
0%

Ne vegyétek komolyan a kérdezőt se, rám írt, hogy szidom a kérdése alatt, szerintem ő a 7-es válaszoló lehet kamu profilról vagy az aki szerint 16,5 cm a magyar átlag. Én úgy gondolom nem válaszoltam a te kérdésed alá olyan hangnemben, amit te nem engedtél meg magadnak, tök agresszívan reagáltál már arra is, amit a 6-os írt. Még is mit vártál, milyen lesz a hangnem ha te is megengeded magadnak azt, hogy "Ne okoskodj olyanról, amiről fogalmad nincs." Meg még ki tudja mi mást írtál, lehet te voltál a kisfarkazó is.


Nekem nem áll össze, miért írt volna a 24-es válaszomra a kérdező, amennyiben nem valamelyik másik profiljáról írt volna a saját kérdése alá egészen eddig, ezzel vitát keltve egy ilyen jelentéktelen témáról.


Amúgy nekem is közgazdász diplomám van 48-as.😄

márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!