Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért ítélik el a nőket, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a nőket, akik szeretik a nagyobb péniszt?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok amikor valaki folyamatosan 23+ centivel rendelkező embereket keres.


Inkább 16 felett és 20 alatt.


Miért lenne ettől bárki repedt sarkú?



márc. 27. 12:34
 21/99 anonim ***** válasza:
19%
#18 nő, aki a nagy farkat szereti = nem létező lény. Oké, élj csak abban a hitben, hogy a te 12 centis rombolódért él-hal minden nő xD
márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/99 anonim ***** válasza:
89%

14

Azért annyira érdekes, mert a nők se kezelik ám jobban. Van pl. az ismerkedésekben egy kérdés, ahol kismellű lányokat keres az ember, és több negatívat kapott, mint pozitívat.


Komolyan nem értem az ilyen férfi vs nő megnyilvánulásokat. Minek általánosítasz egy darab esetből? Most a fentiből meg én mondjam azt, hogy a nők így meg úgy? Ez butaság.

márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/99 anonim ***** válasza:
68%
#21: Ilyet nem írt senki, de vergődj tovább még egy kicsit.🤣 Amúgy mindenki magából indul ki, látom te is, ha már a centiknél tartunk.🤭
márc. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/99 anonim ***** válasza:
69%
#22: Hagyjad, nekem beszóltak, hogy biztos kicsi van, mert én azt tapasztaltam, hogy sok lánynak kényelmetlen a nagyobb méret. Ami igaz, egy szóval sem mondtam nem szeretik. Most nyilván vannak olyan lányok akik az átlagnál nagyobb méretet képesek befogadni, de ettől még nem lesz az igaz, hogy csak a méret miatt jobb lehet a szex, akármennyit is vergődnek itt.🤦
márc. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/99 anonim ***** válasza:
50%
Persze, ti férfiak már csak tudjátok, nekünk nőknek hogy jobb vagy rosszabb a szex. Men☕️
márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/99 anonim ***** válasza:
56%

25

Mondjuk ha nem ennyire általánosan, mint valami osztályharc közelítenéd meg a dolgot, akkor még lehetne is érdemben reagálni. Bocs, de nem tudom, hogy mit gondolsz összes férfi meg az összes nő. Mondjuk úgy látom, te tudod, biztos nálad van az orákulum.

márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/99 anonim ***** válasza:
50%
A butaja meg masik profirrol valaszolgat a kerdes ala. :D
márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/99 anonim ***** válasza:
40%

13cm egy nevetséges méret valljuk be :) Aki ekkorával tud normálisan dugni az írja már le ide mert kétlem 🤣🤣🤣

16-18cm között van az átlag a 20-on éves férfiaknál.

márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/99 anonim ***** válasza:
84%

Aki ekkorával tud normálisan dugni


Attól, hogy valakinek nagy a farka, egyáltalán nem biztos, hogy tud normálisan dugni. És van aki kicsivel is tud.

márc. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/99 anonim ***** válasza:
51%
#28 engedd el, nem értik meg, hogy full más érzés a kicsi/nagy.
márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!