Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért ítélik el a nőket, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a nőket, akik szeretik a nagyobb péniszt?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok amikor valaki folyamatosan 23+ centivel rendelkező embereket keres.


Inkább 16 felett és 20 alatt.


Miért lenne ettől bárki repedt sarkú?



márc. 27. 12:34
 71/99 A kérdező kommentje:
61,62,75 🫵🏻🔥❤️
márc. 27. 20:49
 72/99 A kérdező kommentje:
*65
márc. 27. 20:49
 73/99 anonim ***** válasza:
0%

68


Na és te miért nem a csajoddal/pasiddal vagy? Meg amúgy van itt egy pár válaszoló, szerintem azt se tudod már kinek mit kamuzz itt be. Az megvan, hogy 14-15 cm az ÁTLAG, szóval nem nehéz olyan nőt találni akinek elég lenne az, hiszen a legtöbb nőnek azzal van inkább tapasztalata eleve. Tudod, így logikus ha végig gondolod. Nem mintha neked sokat mondana ez persze...

márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/99 anonim ***** válasza:
92%
#4 engem nem zavar én leszh@rom nekem olyan a mellem amilyen én se vagyok valami nagy darab alacsony is vagyok vékony is a mellem meg nem nagy de azért van hiába B nekem az már valaminek számít mivel még sosem volt akkora és nem érdekel hogy valakinek nagyobb kell akkor kelljen neki az emiatt én nem fogom kevesebbnek érezni magam és h már a kérdéshez kapcsolodjak nekem személy szerint 16 felett már nem annyira lenne jó mert nekem fájna
márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/99 anonim ***** válasza:
8%

Az átlag 16-17 centi a fiataloknál. Ennyit egy 20-25 éves nő el is vár. De egy 2 gyerekes anya sem fogja beérni 13/3,5 centivel. Nem egy házasságot láttam tönkremenni e miatt.


Én 26 éves vagyok és a 17 centimet minden nő átlagosnak mondta (jellemzően 16-20 évesekkel szexeltem mindig)

márc. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/99 anonim ***** válasza:
56%
#75: Rendben Béla bácsi értjük, nagyon szépeket álmodott, most akkor kimegyünk sétálni jó?
márc. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/99 anonim ***** válasza:
11%
#76 Gyere sírj a vállamon.
márc. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/99 A kérdező kommentje:
75. 26 évesen 16 éveseknél szexelni eléggé gáz, sajnos valami a fejekben nincsen rendben.. :/
márc. 28. 12:15
 79/99 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg rendben van. Kinek mi.
márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/99 A kérdező kommentje:

79. Kérdeztünk meg pár szülőt is, akiknek 16 éves lányaik vannak. :)


Szerintem társadalmilag azért nem elfogadott, bár már sajnos a beleegyezési korhatár felett vannak.

márc. 28. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!