Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért ítélik el a nőket, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a nőket, akik szeretik a nagyobb péniszt?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok amikor valaki folyamatosan 23+ centivel rendelkező embereket keres.


Inkább 16 felett és 20 alatt.


Miért lenne ettől bárki repedt sarkú?



márc. 27. 12:34
 41/99 anonim ***** válasza:
85%
#38: Egy olyannal vitatkoznak amúgy, akinek XL-es koton kell hogy még azért értsed mennyire elvannak tévedve. Most kerestem rá a magyar átlagméretre, megsúgom a 16,5 cm is csak a p*csájukból rángatták ki, mert amúgy 15 cm. Ugyan mitől lenne nagyobb a fiataloknak? Genetikán múlik, ha nem zavarna senkit...
márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/99 anonim ***** válasza:
67%
Fura világ ez, ha a centi meg a forint a legfontosabb paraméterek egy párkapcsolatban. De ti tudjátok.
márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/99 anonim ***** válasza:
35%
#42 Azért fura neked mert egyikkel sem rendelkezel :)
márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/99 anonim ***** válasza:
62%

Valóban nem rendelkezem túl sok centivel, 158 cm alacsony nő vagyok, felsőfokú végzettséggel, egész jó fizuval, de gazdag nem vagyok. Olyan középosztály. Farkam sincs. Talált süllyedt.


A centi meg a forint párkapcsolati viszonylatban elég komoly felszínességre utal. Pontosan hány cm legyen a nő haja és a körme, hogy megfeleljen?

márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/99 anonim ***** válasza:
17%
#44 Fizetnek érte hogy ennyire hülye legyél?
márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/99 anonim ***** válasza:
74%

44

Vigyázz, ha itt elkezdesz felszínes embereket felszínesnek nevezni, akkor 0-ba pontoznak 😂

márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/99 anonim ***** válasza:
62%
Miért is vagyok hülye? Mert nincs farkam vagy mert a férjemet nem colstokkal meg a pénztárcája nyitogatásával választottam?
márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/99 anonim ***** válasza:
52%
Amiért fizetnek, az a közgazdász diplomám egyébként. Te gondolom ennél sokkal okosabb vagy, kedves 45.
márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/99 anonim ***** válasza:
87%
Én arra vagyok kíváncsi, hogy ha az elvárás a 18 centi mondjuk és valakinek csak 14 van, az az itteni nők szerint hogy csináljon belőle nagyobbat? Mert ugye egészséges férfinek ezt meg kell tudnia oldani. :D
márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/99 anonim ***** válasza:
8%
#47 kit érdekel, hogy te mi alapján választottál férjet, ez a te dolgod. Ha mi farokméret alapján (is) választunk, ahhoz mi közöd van?
márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!