Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért ítélik el a nőket, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a nőket, akik szeretik a nagyobb péniszt?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok amikor valaki folyamatosan 23+ centivel rendelkező embereket keres.


Inkább 16 felett és 20 alatt.


Miért lenne ettől bárki repedt sarkú?



márc. 27. 12:34
 61/99 anonim ***** válasza:
70%
Itt gyakorin felesleges bármiről is vitázni, ha elmondod a véleményed és az valakinek nem tetszik, akkor bedobja a “kamu profil” “nem is nő vagy” stb kártyákat és beleringatja magát a saját igaznak vélt tévhitébe. Ettől még az én pasimnak 17 centis a farka és kisfarkúval nem járnék. Le lehet pontozni, ha nem tetszik, de attól még ez az igazság és kapaszkodjatok meg, a 3 legjobb barátnőm se járna soha kisfarkúval. De sok más lány beéri azzal is. Azokkal foglalkozzatok akkor és kész, de nem kell kamunak venni a véleményem, csak mert nem tetszik🤷🏼‍♀️
márc. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/99 anonim ***** válasza:
49%

61

Te se akadj ki, ha emiatt felszínesnek gondolnak. És akkor mindenki heppi

márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 anonim ***** válasza:
70%
#62 tőlem tarthatsz akárminek, elhiheted, hogy pont leszarom, nem is ismerlek, de szerintem preferenciával rendelkezni nem felszínesség. A férfiakat se tartom felszínesnek azért, mert inkább választanak egy széparcú vékony nőt, mint egy kövér kapafogút. Mindenki a legjobb fizikumú férfira/nőre hajt, csak nem mindenkinek jut. De ez nem felszínesség, hanem biológia.
márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/99 anonim ***** válasza:
0%

63

Én az emberek többségét felszínesnek tartom, bár ez pont nem számít semmit. Az se, hogy te kit tartasz vagy nem tartasz annak.

márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/99 anonim ***** válasza:
70%
#64 jó hát ha szerinted mindenki felszínes, aki nem jön össze bárkivel, akkor végülis ja, mindenki az :D
márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/99 anonim ***** válasza:
36%
62 Nekem van olyan érzésem, hogy ez a 7-es válaszoló volt, aztán még ő oktat, hogy a gyakorin nem lehet vitázni. Már az első hozzászólása is tök agresszív volt.
márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/99 anonim ***** válasza:
42%
#66 mi az agresszív abban, hogy ne okoskodjon egy férfi arról, hogy milyen érzés egy nőnek a szex? Mintha egy ló oktatni ki egy halat arról, hogy hogy kell úszni…
márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/99 anonim ***** válasza:
50%

#64 Miért nehéz feldolgozni azt hogy minden nőnek nem tudsz megfelelni? Találj olyat akinek a 14-15cm is elég és meg van oldva. Legalább azok nem

itt nyavalognak mint te hanem a csajukkal vannak.

márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 anonim ***** válasza:
38%

65

Nem azt mondtam, hogy mindenki, hanem hogy a többség, azért az nagyon nem ugyanaz. Az én véleményem, hogy a belsőnek fontosabbnak kéne lennie, mint a külsőnek, főleg az olyak külső dolgoknak, amin nem is lehet változtatni. Ha külső alapján jönnek össze az emberek (a tendencia az, hogy egyre inkább), akkor egyre rövidebbek lesznek a kapcsolatok. Tudtomal a statisztikában pedig ezt pont meg lehet figyelni


66

Nem én vagyok a 7-es, gondolom úgyse fogod elhinni. Azt se én mondtam, hogy nem lehet vitázni. Ha szerinted agresszív voltam, akkor elég érdekesen képzelhetted el, hogy előadom a kommentemet 😂

márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/99 anonim ***** válasza:
76%

68

Amúgy azt vágod, hogy több válaszoló is van itt? Én nem nyavajgok semmin, inkább nevetek az itteni véleményeken xd

márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!