Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti is szégyellnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti is szégyellnétek a méreteteket ha csak akkora lenne mint nekem?

Figyelt kérdés
14cm és nem is vastag. Emiatt elég szarul érzem magam kb 18 éves korom óta. A farkam mérete le is csapódik a személyiségemen.
ápr. 27. 09:02
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
28%

9#-es vagyok, írtam a választ is, ez nem a te hibád, egyértelműen arra akartam utalni, hogy ne érzed szarul magad ezmiatt. Fogj ki egy szűz, vagy kevés kapcsolattal rendelkező nőt, és akkor nem lesz gond.

Majd egy pár év múlva á fogsz jönni, mennyi igazságot tartalmaz az írásom.

ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
32%
#9 Tűpontos. Nemhiába van az, hogy nő a pénisz átlag. Míg 30 éve 13 centi körül volt az átlag, most már legalább 15, de a fiataloknál tuti több.
ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:
#12 Ja akkor én 50 férfiból vagyok az az egy selejt akinek ekkora van?
ápr. 27. 11:26
 14/65 anonim ***** válasza:
32%
Hát ha fiatal vagy, akkor szívás. Ezzel kell valahogy boldogulni. De az biztos, hogy nem lennék a helyedben.
ápr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
32%

12-es pontosan, ezt nem értik meg sokan, inkább ámítják magukat, és egymást.

Itt magukkal a tényekkel kell szembenézni. Egy nőt nem fogja érdekelni, hogy egy barom itt gyakori kérdéseken megnyugtat, hogy a "nőket nem érdekli" . .

Ha 14cm-es akkor van kiút, a nagyobbítás, nem tudom milyen idős vagy, ha idősebb vagy, akkor már mindegy, ha nem, akkor ez ma már nem luxus, és egyszer élünk, nem mindegy milyen minőségben.

Másik út, olyan csajokkal összejönni, akiknek kevés, vagy nem is volt kapcsolatuk, mivel nekik nincs viszonyítási alapjuk.

Van egy jóbarátom, neki 15cm, és bizony volt olyan nő, aki visszahúzta a bugyit még az aktus előtt, hivatkozva arra "hogy inkább most nincs kedve". Az életbe nem írt neki vissza ezután az este után . . . Ne dőlj be az itt hazudozó szűz fazonoknak, csak átráznak, és te nagyot csalódsz majd.

Van kiút, csak rajtad áll.

Én a helyedben a nagyobbítás mellett döntenék.

ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 A kérdező kommentje:
#15 Mindenesetre köszi az őszinteségedért. Növesztésre nincs lehetőség ami nem kockázatos.
ápr. 27. 12:01
 17/65 anonim ***** válasza:
67%
Kerdezo, be ne dolj mar itt a nagydumas lofaszu barmoknak. Latszik, hogy osszesen 2 db osztja itt azt eszt neked, de az sincs kizarva, hogy egy alakhoz tartozik mindket regisztracio. Hatalmas baromsagokat hord(anak) ossze!
ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim válasza:
Mindenki abból főz amije van, ha ezt adta a sors próbáld meg ebből a legtöbbet kihozni. Sokan mondják, hogy egy 18-19 cm jól jön, nekem 19,5 cm de sok lánynak már fáj és óvatosabban kell vele bánni, hidd el, nem az a lényeg, hogy mekkora, hanem, hogy hogyan használod!
ápr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
35%
17 a két fenti úr irománya kb felér az összes gyk- valamire való hsz-ével. Mert ennyire tényszerűen még nem láttam kivesézve ezt a témát. Veled ellentétben, akinek már az írásképe is olyan, mint aki disznóólból ír, nem mellesleg úgy osztod az észt, hogy te is híján vagy belőle. Semmi értelmeset nem írtál a kérdezőnek, sztem húzhatsz ezzel az alpári stílussal. Én még szívesen olvasnám a fenti urak témába vágó ötleteit, mert sajnos én küzdök hasonlóval. Nem 14 centi, 15 de ért már miatta kellemetlen helyzet.
ápr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
54%
19-eske! #17, sot még a #6 is en vagyok. Mar ezzel mindent elmondtam. A fejedben van a gond, ha azt hiszed, hogy egy 15 cm meretu cerkaval nem lehet szepen rajzolni. Szedd ossze magad es a sirankozas helyett, kezd el nokkel beszelgetni!
ápr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!