Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti is szégyellnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti is szégyellnétek a méreteteket ha csak akkora lenne mint nekem?

Figyelt kérdés
14cm és nem is vastag. Emiatt elég szarul érzem magam kb 18 éves korom óta. A farkam mérete le is csapódik a személyiségemen.
ápr. 27. 09:02
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
17%

30-as szép mese, kár hogy férfiként írtad ezt. . .

Jó hogy nem azt írod, hogy a barátodé csak 9cm és vele a legjobb . . .

Kezeltesd a komplexusaidat, mert van bőven, attól hogy becsapod magadat, még a nők nem lesznek elégedettebbek a kispöcsű emberekkel. Ezt kéne megérteni, még ha nem is megy.


Itta bizonyíték, hogy hantáznak a kispöcsű emberek. Nők lerajzolták nekik melyik méret a legjobb . . . https://www.youtube.com/watch?v=S8ClOk4hzMg

ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
28%

#30 ugyanolyan teljesítmény mellett jobb a nagyobb (bizonyos mértékig). Vagy nem így van? Nem lenne jobb, ha a mostani párodnak is 17 centis átlag lenne?


Te azokhoz tartozol, akiknek nen olyan fontos a behatolásos szex a kommented alapján. De a nők többsége nem ilyen.

ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó végre valami tényszerű. Úgy látom nem 13-14-15 cm-eseket rajzolnak a csajok :D :D :D majd most jön az, hogy biztos hazudnak, és titkon a kisebbre vágynak :D
ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
31# Komoly a vidi.
ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
16%

Tele van a jet videókkal, ahol a nők mondják, hogy 17-20 centis az ideális. És ezek fixen nők, hiszen videók...


De regnetek mém jön velem szembe, ahol egyértelműen az jön le hogy a nagy a jó. A mémbők is meg a női likekből, hozzászólásokból.


Emlékszem instagrammon volt egy tibiatyás mém, aminek a szövege ilyesmi volt: amikor végre találsz egy 180+os pasit, akinek +18-as és még sokáig is bírja. Női likekbezrei voltak rajta, tobb fullos csaj ismerősöm is tetszikelte.

ápr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
100%
#30-as vagyok, és nem egy komplexusos csávó, hanem egy normálisan gondolkodó 25 éves nő. :D Szerintem itt annak van komplexusa inkább, aki mindenáron bele akarja látni a nők százaiba néhány mém meg videó alapján, hogy mindenki ilyen felületes paraméterek alapján ismerkedik. Ha csak a matekra hagyatkoznánk, hogy most melyik méret milyen előnyökkel jár, akkor persze lehet az lenne a válasz, hogy az x cm jobb mint az y. De mivel hús-vér emberekkel kerülsz interakcióba akiknek személyeisége, teste, lelke van, ezért nem csak arra hagyatkozom, hogy "mutasd a faszzod megmondom ki vagy" mint József Attila.. :D Egy mém meg szórakoztatási céllal készül, Tibiatya egy görbe tükör eleve, és nyilván itt a Tinderes profilokra reflektál ahol a sok amúgy keveset nyújtó nő leírja, hogy legyen a csávó minimum 180 cm és 80 kg, legyen jó állása, autója meg tudom is én. De ez, vagy az hogy ezt a posztot hányan kedvelik nem reprezentatív. Én még alacsony pasival is randiztam anno, max 5 cm különbség volt köztünk pedig én 163 vagyok. Nem ezek a dolgok tesznek ki egy embert. Vagy ti instant szakítanátok azzal akit hónapokig fűztök, majd megismertek, megkedveltek, de az ágyba kiderül hogy nagyok a kisajkai, vagy a sötátebb a bőre odalenn, vagy épp szőrös? Ezek teljesen természetes dolgok amúgy, és a személyiséghez vagy úgy az emberi oldalához semmit nem tesznek hozzá. A szex meg nem attól lesz jó, hogy karóbahúzod a nőt a 20 centis pöcsöddel, elég baj ha itt sokan azt hiszik, hogy ez önmagában valamilyen minőséget képvisel. :)
ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
11%

36# Itt egy kérdezőnek lett válaszolva, és be lett linkelve egy videó, hogy nők szerint mi a jó méret. ha számodra elég a mikro kuki, akkor legyen elég. Ha te tényleg nő vagy, akkor azt is el tudod fogadni, hogy vannak nő társaid, akiknek igenis a nagyobb jobb. és mehetsz, lepontozhatsz mindnenkit,ez akkor is így van. A jelenlegi párom is a nagyobbat preferálja, gyere és magyarázd meg neki, hogy a kisebb a jobb . . .


Ha esetleg nem ment volna a kérdés értelmezése, akkor segítek. Egy 14cm-es pénisszel rendelkező ember feltett egy kérdést, mert feszélyezi ez a méret. Válaszoltunk neki, a saját tapasztalataink alapján. és nem, nem fogunk neki hazudozni, hogy nem lesz semmi baj. Fel kell készülni, hogy lesz olyan nő, akinek ez a méret nem elég. Akkor majd el fogsz menni hozzá, és megfogod győzni az iylen nőket hogy márpedig legyen elég ? mert neked is csak ekkora ? Vagy mert te is beéred ekkorával ? Nézd meg inkább a fenti videót . ..És ha nemtetszik, akkor oda kommentelj, hogy milyen szemetek azok a nők, akiknek nagyobb kell.

ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 A kérdező kommentje:
Akkor akinek nincs 17-18 cm-je az egy selejt? Ne csak nekem irjátok ezt akkor, helyezzétek ki plakátra is ha gondoljátok. Legyen ezzel mindenki tisztába...
ápr. 27. 14:45
 39/65 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező ilyet senki nem írt. De a 18 és a 14 között van különbség, főleg hogy azt is hozzátetted hogy nem is vastag .. .


Majd a csajok eldöntik.

ápr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 A kérdező kommentje:
#39 De ez is olyan mintha egy Porsche 911 vagy egy lerobbant Opel Corsa közül kellene választani.
ápr. 27. 14:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!