Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti is szégyellnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti is szégyellnétek a méreteteket ha csak akkora lenne mint nekem?

Figyelt kérdés
14cm és nem is vastag. Emiatt elég szarul érzem magam kb 18 éves korom óta. A farkam mérete le is csapódik a személyiségemen.
ápr. 27. 09:02
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:

60-as ez egy meddő vita, mindenki azt használja, ami van. Kár feszegetni az átlagot, akinek kisebb, annak mindegy milyen elemzést hoztok, az azon már nem segít. Az sem szép a kisebb merettel rendelkezöktől, hoyg ugy csinalnak mintha mindenkié 14 centi lenne, lehet így dolgozzák fel ezt vagy nem tom.

Mindegy mekkora a bré, pina legyen rá, az a lényeg!

ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
56%

#60 kimondta, hogy nekem kicsi van? Pont hogy nem. Belőled árad a kisfasz energia.

Ennyire buta nem lehetsz. Ez is bemondásos. Olvass már utána a dolgoknak.


Felesleges neked érvelni mert kisfaszú szerencsétlen vagy, aki a világot hibáztatja mindenért. Ha lenne egy csöppnyi paraszt logikád, akkor rájönnél, hogy amit írtam az igaz.

ápr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim válasza:
100%

ELSZOMORÍTÓ.


Egy ilyen kérdés alatt 62 válasz van, én leszek a 63. de már nem bírom ki. Gyönyörűen kirajzolódik az egymást szapuló magyar társadalom, a sok kisfaszozó agyhalott hülye. A világon nincs semmi jelentősége, hogy kinek mekkora.

ápr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
86%

62# Tényleg egy veréb, ahogy írták is már neki . . .


63# Szomorú, de maga a kérdés ténye, hogy feltette valaki, még szomorúbb.

ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
Akit érdekel a téma, az már érdeklődhetett volna a méretének a megfelelősége végett itt : https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..
ápr. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!