Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti is szégyellnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti is szégyellnétek a méreteteket ha csak akkora lenne mint nekem?

Figyelt kérdés
14cm és nem is vastag. Emiatt elég szarul érzem magam kb 18 éves korom óta. A farkam mérete le is csapódik a személyiségemen.
ápr. 27. 09:02
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:

Persze, valakinek meg kihullik 30 évesen a fél hajmennyisége, meg még meg is őszül . . . Puff neki, ez van . Ezeken a dolgokon nem lehet változtatni, csak beavatkozással.

Én is a beavatkozást választanám egyébként.

ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
#41 pénisz méretét nem lehet növelni csak műtéti úton. Ez 1-3 centi plussz, de nagyon rizikós. Simán lehet, hogy utána már nem all fel rendesn.
ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
83%
Sose fogom megérteni, hogy miért fontos az embereknek a péniszméret ennyire. Kb. ez lesz a személyiségük fő jegye, akár kicsi, akár nagy. Elhiszitek, hogy van olyan pasi aki megse méri? Vannak olyan körök, ahol a pélóméregetősöket alacsony intelligenciájú prolinak gondolják.
ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
42# Hatalmas tévedés, 3-4 cm-el növeszthető, sőt valakinek 5-el is, attól függ hasüregben milyen hosszú a tartó szalag, és semmi rizikója nincs, rutin műtétnek számít.
ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
#44 Olvass utána akkor.
ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kisöreg, én már túl vagyok az életem felén. 20 éves korom óta mindig volt nőm, nem sok, de minőségi. Ugyan 40 éves koromig elvált nőt nem keféltem, de tudom, hogy egy kivétellel nem én voltam az első egyiknek se. Volt összehasonlítási alapjuk.


Az első feleségem minden együttlét után elélvezett, nem játszotta meg magát. (Volt olyan, aki igen, de akkoriban nagy étvágyam volt és szegény nagyon meg akart felelni az elején.) Volt olyan barátnőm is, aki megmondta még ismerkedéskor, hogy sajnos neki dugástól egy partnerrel sem volt orgazmusa, még nagy farkúval sem, csak kézzel, vagy orálisan képes elmenni mert ilyen a berendezése. Tettem a dolgom, nem volt gond a szexszel.

Csak egy nőtől hallottam, hogy az utánam következővel jobban élvezte a szexet, mint velem:az első feleségemtől, aki sokszor 2x élvezett el, mire elsült a puskám.Azt is elmondta, miért: belé olyan szerelmes volt, mint belém soha, hiába voltam jó az ágyban.


A nők mondogatják, hogy ilyen jó a 17 centis fasz, meg olyan jó. Van akinek kell a nagy hímtag, más nőt meg széjjelfeszíti, mert a hosszú farok sokszor vastag is. Azt a badarságot felejtsd el, hogy titkon minden nő ilyen nagy farokra vágyik. Nem minden nő élvezi a vastag cerkát, van akinél a te méreted az ideális, csak kemény legyen.


20 éves korom óta sok örömet szereztem a 14 centisemmel annak a néhány nőnek, akik mellettem voltak. Pedig nőt nem tartottam el soha, nem éltem luxusban. Viszont aki mellettem volt, azt mind tiszta szívből szerettem, és amikor már nem, akkor is tiszteltem, amíg tudott szeretni.


Ne aggódj a farkad mérete miatt. Annak a nőnek, aki szerelmes beléd, pont az a 14 centi fog hiányozni a tökéletes orgazmushoz.


Nekem az jött be, hogy figyelmes voltam ezekhez a nőkhöz. A hétköznapokban is és az ágyban is. Megtanultam felnőtt emberként kezelni a problémákat, ez a mai fiatalokból egy hiányzó képesség, ahogy látom. Egy férfi nem hisztizik, nem flegmáskodik, hanem megbeszéli a dolgokat és igyekszik megoldani. Legyél ápolt, a ruhád legyen rendezett, tiszta. Banális dolog ez, de a nőknek fontos. Ne próbálj meg más személyiségnek mutatkozni ismerkedéskor, mint amilyen valójában vagy. Ezzel megkönnyíted a dolgod és azok a nők lekopnak rólad, akikkel a jövőben nem tudnál együttműködni. Tanuld meg elviselni a kudarcot.Tanulj megy érzékien csókolni.


Ha ezek megvannak, úgyis megismered a kedvesedet, mit és hogyan szeret, hogyan mozogj, stb..

Minden normális nő szeretni akar és szeretve lenni. Amelyik nő pedig beléd szerelmes, annál nem kérdés, hogy mit hová, hányszor és hogy lenyeli-e vagy kiköpi. Ez csak azoknál kérdés, akiknek csak a gerjedelem van és az azt levezető "tornagyakorlat", de legfeljebb önmagukba szerelmesek.

ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz, teljesen átlag, Nekem is ekkora, senki nem szólt be miatta, hidd el nem ez számít a csajoknak, tapasztalat.
ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
90%
#46 tűpontos, mégha sokan nem is képesek felfogni mert beleragadtak abba, hogy “minden nőnek 18 cm fasz kell”
ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
0%

Átolvasva ezt a sok ökörséget, elképesztő hogy akiknek kisebbet adott az úr, tényleg még azt képesek kihozni, hogy egy 14-es jobb, mint egy 17-es :D

Mint visszább az egyik "értelmes" delikvens, aki úgy fogalmazott, hogy a 17cm-es csak húzogatja ki-be . . . Miért a 14cm-es nem csak húzogatja ki-be ? itt van mellettem az asszony, neki a nagyobb a jobb!

ápr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
Akkor igen.
ápr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!