Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephenie Meyer: Eclipse,...

Stephenie Meyer: Eclipse, Breaking down, Midnight sun könyveket le lehet valahol tölteni magyar fordításban?

Figyelt kérdés
Az első 2 könyvet már kiolvastam, és nagyon érdekelne a többi is!!! Itt köszönném meg, akik belinkelték, hogy honnan lehet letölteni az első 2 könyvet magyarul!
2009. febr. 26. 06:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet még. Max csak pár fejezetet.

A linkeket én írtam :P Ahogy meg lesz a következő rész belinkelem ide.

2009. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim válasza:
97%
Szivesen elküldöm a harmadik könyv magyar fordítását,ha kapok címet
2009. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és segítséget, már megkaptam! Nagyon jó:)
2009. febr. 28. 07:03
 4/82 anonim válasza:

Hello!

Én nem a kérdésedre szeretnék válaszolni, hanem kérni szeretnék valamit. Ha nem lenne számodra nagy gond, akkor elküldenéd nekem is az Eclipse fordítást, és ha meg van akkor a New Moont is? tudom, hogy nag kérés, de nem tudom megvárni míg a könyvespolcokra kerül. Előre is köszönöm! =)

(tina1203@vipmail.hu az e-mail címem)

2009. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim válasza:

Hello, en is kiolvastam mar az elso 2 konyvet es ha elkuldene nekem valaki magyar forditasban az folyatatast nagyon megkoszonnem, :)

az email cimem: nomyka90@yahoo.com

2009. márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim válasza:
49%

Sziasztok!

A Twilight megvan nekem könyvben. A New Moon magyarul fanok által lefordítva. A hármas viszont csak angolul, ezért arra szeretném megkérni azt, akinek megvan magyarul a harmadik könyv, legyen szíves küldje el nekem.

Nagyon megköszönném!

E-mail címem: csanyi.diana@citromail.hu

2009. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim válasza:

Sziasztok! Ha lehetne én is szeretném megkapni az Eclipse fordítását ^^ Lassan elvonási tüneteim lesznek :D Köszi :)


email: angelofvampire@gmail.com

2009. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim válasza:

Hello!

Az első két könyvet én is elolvastam,nagyon tetszett, és a 3-kat is elkezdtem angolul, de nagyon lassan haladok vele.Szóval ha nem jelentene nagy gondot, nekem is el tudná küldeni valaki az eclipse fordítását?

Ezer köszönet érte.

-email címem:katrin3@citromail.hu

2009. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
49%

Itt a NEW MOON: *****


Itt az ECLIPS: *****


Mind a kettő csomagolt.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim válasza:

Sziasztok!!

Valaki eltudja nekem küldeni a Twilight saga részeit magyarul? Bármennyit is tud, nagyon hálás lennék!!

:)

2009. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!