Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephenie Meyer: Eclipse,...

Stephenie Meyer: Eclipse, Breaking down, Midnight sun könyveket le lehet valahol tölteni magyar fordításban?

Figyelt kérdés
Az első 2 könyvet már kiolvastam, és nagyon érdekelne a többi is!!! Itt köszönném meg, akik belinkelték, hogy honnan lehet letölteni az első 2 könyvet magyarul!
2009. febr. 26. 06:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim válasza:
Sziasztok! Tudom már a 100adik ember vagyok aki ezt kéri. De kérlek titeket valaki küldje el nekem a Breaking Down, és a Midnight Sun fordítását. Már alig várom hogy olvashassam! Köszönöm szépen! e-mail: mandy1985@freemail.hu
2009. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim válasza:

[link]

A 12 fejezet teljes magyar forditása hamarosan meglesz, egyelőre csak az 1. fejezet van meg, de hamarosan jön a többi.

üdv. Aylee

2009. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim válasza:

én is szeretném a harmadik rész fordítását!megköszönném, ha vki elküldené :)))

köszi

címem: zsofia.kantor@gmail.com

2009. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim válasza:
huh..megvan mégis:) köszi, annak aki belinkelte!
2009. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem megvan a Midnight Sun mind a 12 fejezete magyarul. Ha kell, délután tudom küldeni. balazsmreka@gmail.com

2009. márc. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:

Ha valakinek megvan Breaking Dawn, és a Midnight Sun magyarul, az legyen oly szíves elküldeni nekem!

Csaerébe a másik három résszel tudok szolgálni, teljes fordítással.

Előre is köszönöm.

emil:

anett.t00@gmail.com

2009. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim válasza:

hali

nekem is elküldenétek a breaking dawn fordítását

köszi

vernicasdf@aol.com

2009. márc. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim válasza:

Szia!


Imádom az alkonyat sorozatot. Elolvastam az összeset a Breaking Dawn 20. fejezetéig... Lécci valaki át tuudná nekem küldeni a könyvet (még mindig a Breaking Dawn :) ) vagy a 20 utáni fejezeteit? Nagyon nagy segítség lenne. :)


E-mail: kfanni0228@freemail.hu

MSN: ugyanez


Köszi :)

2009. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim válasza:

sziasztok,


én is csatlakoznék az előttem felszólalókhoz, azaz én is szeretném megkérdezni, el tudná-e nekem is küldeni valaki az Alkonyat utáni összes részeket magyar fordításban? Sajnos 1 hét múlva nagyon messzire kell utaznom és év végén jövök csak haza, nem tudom sehogy sem addig megszerezni a folytatásokat és nem bírom ki addig a várakozást!:)) Nagyon hálás lennék az életmentésért!-:))) Köszönöm előre is a segítséget: Andi (tirzah@freemail.hu)

2009. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim válasza:
Sziasztok. nekem még mindig nem küldte senki a 3 rész-t magyarul pedig ugylátom hogy itt tök sok mindenkinek megvan. valaki szánjon már meg :( léééciii. cimem még mindig: sarzan@freemail.hu
2009. márc. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!