Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephenie Meyer: Eclipse,...

Stephenie Meyer: Eclipse, Breaking down, Midnight sun könyveket le lehet valahol tölteni magyar fordításban?

Figyelt kérdés
Az első 2 könyvet már kiolvastam, és nagyon érdekelne a többi is!!! Itt köszönném meg, akik belinkelték, hogy honnan lehet letölteni az első 2 könyvet magyarul!
2009. febr. 26. 06:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim válasza:

sziasztok!

én is egy kéréssel szeretnék hozzátok fordulni, most olvastam el a new moon-t és nem bírom ki októberig míg kiadják a könyvet úgyhogy ha vkinek megvan a köv két rész folytatása akkor eltudná nekem küldeni erre a címre:

trenci21@gmail.com


előre is köszike

2009. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim válasza:

Sziasztok!

Akinek megvan az Eclipse fordítása magyarra, az legyen szíves küldje el nekem a következő email címre: godacs@freemail.hu

Nagyon megköszönném :-)

2009. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim válasza:
non szépen köcszike a könyveket örök hála
2009. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim válasza:

Sziasztok!

Valaki eltudná nekem küldeni a Twilight-t magyarul? Előre is köszönöm. e-mail:v.eclair@freemail.hu

2009. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
szijasztok!!:)Ha valaki eltudná nekem küldeni az Eclipset és a Breaking Dawnt akkor nagyon hálás lennék!(kiss.ivett@t-email.hu)
2009. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim válasza:
kérlek nekem is küldjétek el az eclipse-t magyarul...de ha csak angolul tudjátok az is megteszi!!!Ezer köszönet előre is!! Címem: dorimeszoly@freemail.hu
2009. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim válasza:

hello

engem is az érdekelne, hogy le lehet e már tölteni a könyveket vmilyen formátumba, mert már megőrülök attól, hogy nem tudom folytatni az olvasást. persze a legjobb az lenne, ha magyarul.

e-mail címem: hezi@freemail.hu

örök hála annak aki bármiféle infót tud mondani

pusszcsi minden drága twilight-fannak

2009. máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim válasza:
sziasztok!nemrég olvastam én is a alkonyatot meg a holdfényt,és naaagyon jóóó!hogyha valaki el tudna nekem küldeni a napfogatkozást magyarul,nagyon megköszönném!a címem.stella02@freemail.hu! köszi,köszi,köszi!!!!! :D
2009. máj. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim válasza:
Sziasztok!Lenne egy nagy kérésem eltudná nekem valaki küldeni a New Moon t és az Eclipse folytatását? nagyon megköszönném. (fanni0928@freemail.hu
2009. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim válasza:
Sziasztok!Lenne egy nagy kérésem eltudná nekem valaki küldeni a New Moon t és az Eclipse folytatását? nagyon megköszönném. (fanni0928@freemail.hu)
2009. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!