Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephenie Meyer: Eclipse,...

Stephenie Meyer: Eclipse, Breaking down, Midnight sun könyveket le lehet valahol tölteni magyar fordításban?

Figyelt kérdés
Az első 2 könyvet már kiolvastam, és nagyon érdekelne a többi is!!! Itt köszönném meg, akik belinkelték, hogy honnan lehet letölteni az első 2 könyvet magyarul!
2009. febr. 26. 06:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim válasza:

Sziasztok!

Nagyon új tag vagyok...és hogy megmondjam őszintén egy picit összezavartatok h most melyik rész hanyadik is....

1.Twilight

2.New moon

3.Eclipse

4.Breaking down

És akkor hanyadik most a Midnight sun?

Jah és az szeretném kérni h akinek megvannak angolul a könyvek vagy akármelyik az küldje már el nekem (panni.5b@freemail.hu)

Előre is köszönöm!

Ui.:Bocs ha a sorrenddel kapcsolatban hülyeséget kérdeztem :$:$:$

2009. márc. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim válasza:
Ha valakinek megvan a breaking down magyarul küldje már el nekem.ruby2@citromail.hu
2009. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:

utolsó előttinek: a Midnight Sun nem a sorozat része hanem a Twiliht csak nem Bella hanem Edward szemszögéből.

Letölteni nem illegális, mert nem adták ki könyvben.

2009. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


A minap olvastam el a újholdat és nagyon kíváncsi lennék már a többire. Ha valakinek meg van a Eclipse illetve a

Breaking down bármennyi fejezete magyarul nagyon megköszönném ha elküldené.


email cím: nefle@citromail.hu

2009. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim válasza:

sziasztok!Én az első hármat olvastam.Nem tudná valaki a Breking Dawnt elküldeni magyarul.Ha csak pici rész is le van fordítva azt is megköszönném.E-mail:encsi20@citromail.hu

Köszönöm!!!!

2009. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim válasza:
Légyszi nekem is küldjétek el az Eclipse és a Breaking down, Midnight sun magyar könyveket a fanka22@vipmail.hu-ra előre is köszi
2009. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim válasza:

Sziasztok!

Én még csak az elsőt olvastam,de nagyon kíváncsi lennék a másodikra és a harmadikra is magyarul! Légyszi küldje el nekem aki tudja! Nagyon nagyon hálás lennék érte! Az e-mail címem: berlinerin23@citromail.hu

2009. márc. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is szeretnélek megkérni Benneteket, hogy küldjétek el nekem is az összeset, ha lehetne, akkor magyarul. (a Midnight Sun-t is légyszi). Ha nincs meg magyarul, jó lesz angolul is:)

balazsmreka@gmail.com


Köszi szépen!

2009. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim válasza:

Sziasztok,

akinek kell bármelyiki,írjon,küldöm

2009. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim válasza:
Sziasztok! Valaki elküldené nekem az Eclipse magyar foditását. Igazából már megvan csak pár rész hiányzik és idegesit hoyg nemtudok továbbjutni:D cim: sarzan@freemail.hu Előre is köszi :)
2009. márc. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!