Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephenie Meyer: Eclipse,...

Stephenie Meyer: Eclipse, Breaking down, Midnight sun könyveket le lehet valahol tölteni magyar fordításban?

Figyelt kérdés
Az első 2 könyvet már kiolvastam, és nagyon érdekelne a többi is!!! Itt köszönném meg, akik belinkelték, hogy honnan lehet letölteni az első 2 könyvet magyarul!
2009. febr. 26. 06:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim válasza:

Helo! Nagyon megköszönném,ha valaki elküldené az email címemre az Eclipse tejles magyar fordítását!

A másik három könyvet megtaláltam,csak ezt nem.

(kishori93@citromail.hu a címem)

Előre is köszönöm,ha valaki elküldi! *-*

2009. márc. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim válasza:

sziasztok!

csak a twilight-ot olvastam, mivel sajna nincs meg a többi.

megtenné vki, h átküldené a többit?

nagyon szépen köszönöm!

e-mail címem: galambzs@freemail.hu

2009. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim válasza:
sziasztok! én még új vok itt! de nekem megvan az első négy kötet magyarul...szóval ha kell valakinek írjon címet és elküldöm..cserébe viszont a midnight sunt szeretném valakitől!!!!előre is köszi!!!
2009. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim válasza:
szasztok!email címem:alexa512@vipmail.hu ide kérem a címeket ha kell vkinek vmelyik könyv mert nekem mindegyik meg van.Magyarul persze!tehát írjon akinek kell vmi!páá
2009. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim válasza:
Sziasztok! Stephenie Meyer felrakott egypár kihagyott részletet a Twilightból a weboldalára (www.stepheniemeyer.com). Ha érdekel angolul, vagy a magyar forditásom, akkor dobj egy e-mailt: aylee_2007@hotmail.com. Bye
2009. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim válasza:

Valaki át tudná küldeni nekem a Eclipset, és a Breaking downt angolul v. magyarul? Ngyon hálás lennék érte...

Előre is köszi! flaffancs@freemail.hu

2009. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim válasza:

Hello! Azt szeretném kérdezni, hogy nincs-e meg valakinek a New Moon, Eclipse, Breaking Dawn, Midnight Sun magyarul?

Mert én még csak a Twilight-ot olvastam meg a New Moon ból egy keveset és a többit sehogy se találom. Rettentő hálás lennék ha valaki akárcsak az eggyiket is eltudná küldeni. e-mail:veres.cintia@freemail.hu

Előre is ezer köszönet a segítségért.

2009. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim válasza:

Sziasztok nekem is eltudnátok küldeni az Eclips-et és a breaking down-t magyarul?

bettamama@freemail.hu

köszi

2009. ápr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim válasza:

sziasztok

nagyon megköszönném ha vki elküldené nekem az eclipsét magyarul

reni

2009. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim válasza:

Szia

Nekem is eltudnátok küldeni az eclipset e-mailban?

Az első ketőtt olvastam.

Nagyon köszi

E-mail:

em_watson@citromail.hu

2009. ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!