Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephenie Meyer: Eclipse,...

Stephenie Meyer: Eclipse, Breaking down, Midnight sun könyveket le lehet valahol tölteni magyar fordításban?

Figyelt kérdés
Az első 2 könyvet már kiolvastam, és nagyon érdekelne a többi is!!! Itt köszönném meg, akik belinkelték, hogy honnan lehet letölteni az első 2 könyvet magyarul!
2009. febr. 26. 06:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim válasza:

Sziasztok! Ha lehetne én is szeretném megkapni az Eclipse fordítását.

Címem:andyone@freemail.hu

Előre is köszi!

Andy

2009. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim válasza:
Sziasztok!Ha valaki elküldené nekem a 3.rész magyar fordítását annak nagyon de nagyon örülnék!
2009. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim válasza:

Itt elméletben lelehet tölteni zip.fájlban a könyveket:

twilight:

*****

new moon:

*****

eclipse:

*****

breaking dawn:

*****

midnight sun:

*****

Remélem segít vmit!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim válasza:
Ha megvan valakinek a 3. rész magyarul, kérem küldje el az e-mail címemre... Az első két rész nagyon tetszett, ezért ha valaki tud, kérem segítsen! Köszi előre is!
2009. máj. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim válasza:

Sziasztok!! tudom h nagyon sokmindenki kérte már de nekem is nagyon kellenne az eclipse magyarul! ha valaki elküldené nagyon megköszönném!! nekem már elvonási tüneteim vannak...kicsit bedepiztem...xD durko11@citromail.hu

előre is köszsönöm:D(L) <3

2009. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim válasza:
Sziasztok! Akinek megvan legyen szives küldje el az e-mail címemre az Eclipse és a Breaking Dawn magyar fordítását! Előre is köszönöm (szaboady@freemail.hu)
2009. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim válasza:

Sziasztok!Az Eclipset el tudná küldeni nekem is valaki,ha nem olyan gond?Nagyon köszönöm.Már nem bírok várni a könyvre.

Email cím:fancsa0018@citromail.hu

2009. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim válasza:

Szia.:D nekem megvan 1-2-3-4-5. rész is egyaránt.

1.twilight-alkonyat

2.new moon-új hold

3. eclipse. nagyfogyatkozás.

4.Breaking down

5. midnight sun.

internetről töltöttük le, de nem én. e-mail cimre esetleg eltudom küldeni ha adsz egy cimet erre: betti.serious@freemail.hu

2009. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim válasza:

Valaki nem tudná nekem elküldeni a twilight saga részeit, nagyon nagyon fontos lenne számomra. lola_rosie@yahoo.com az email cimem.

köszi, cupp cupp

2009. aug. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim válasza:

Sziasztok! Én is szeretném a fennt említett könyveket, és az Alkonyatot ill. az Újholdat is. Ha valakinek megvan legyen oly szíves elküldeni erre a címre: zsozso222@gmail.com

Nagyon kÖszönöm!

2009. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!