Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephenie Meyer: Eclipse,...

Stephenie Meyer: Eclipse, Breaking down, Midnight sun könyveket le lehet valahol tölteni magyar fordításban?

Figyelt kérdés
Az első 2 könyvet már kiolvastam, és nagyon érdekelne a többi is!!! Itt köszönném meg, akik belinkelték, hogy honnan lehet letölteni az első 2 könyvet magyarul!
2009. febr. 26. 06:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim válasza:
Sziasztok!Lécci valaki küldje el nekem a 3.részt,illeve a 4-et és a Midnight sunt,ha lehetséges,akkor magyarul.Az e-mail címem:zsaklin002@citromail.hu
2009. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim válasza:

Sziasztok!:) Én is egy újabb Twilight fan vagyok..már alig várom ,h a filmet is meg tudjam venni DVD-ként..Tudna vki segíteni nekem?Sajnos én is egy újabb kéréssel fordulok hozzátok..El tudná vki küldeni nekem esetleg a 2.-3.vagy 4.részt? (akár mindegyiket ,ha nem vagyok nagyon tolakodó?) Mindegyiknek nagyon tudnék örülni :) Előre is nagyon köszönöm..:D

(email: ancsa1717@freemail.hu)

2009. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim válasza:

Ismét én vagyok :$:$ TÉnyleg bocsi,h foglalom a helyet..csak azt felejtettem el hozzá fűzni,h ha lehet akkor magyarul küldjétek át légyszi a könyvek fordítását...(New Moon,Eclipse,Breaking Dawn) Előre is köszi:)

(ancsa1717@freemail.hu)

2009. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim válasza:

Hello!


nekem is elküldhetnétek a Breaking Dawn, és a Midnight Sun fordítását.

Előre is köszönöm.

E-mail: awfgh123@citromail.hu

2009. márc. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim válasza:

Kérlek szépen titeket,bárkinek ,akinek megvan bármennyi rész magyarul a TWILIGHTbol az kuldje el neked!Minnel hamarabb!Pusyi nektek....kerlek kuldjetek el

email:bibeve15@zahoo.com

2009. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim válasza:

rosszul irtam ay emailcimem:bibeve15@yahoo.com

Kerlek szepen segitsetek!!!

2009. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim válasza:

sziasztok!

tudom, hogy már az ezredik vagyok, de el tudná valaki küldeni a könyveket magyarul az Alkonyaton kívül?

nagyon nagyon hálás lennék

köszönöm

e-mail: hannig.vita@hotmail.com

2009. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
Letölteni nem tudom hol lehet, de írsz nekem egy mail, és elküldöm bármelyik könyvet (Twilight-tól Midnight Sun-ig minden van) angolul, magyarul: lehet válogatni :D
2009. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim válasza:

Hello.

Bárkinek szívesen elküldöm New Moon, Eclipse és Breaking Down magyar fordítását aki ír nekem e-mailben.

nevem@citromail.hu

2009. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim válasza:

Hello még egyszer.

A Midnight Sun-t kifelejtettem a listából. Mind a 12 fejezet megvan. Írjatok bátran.

pussz Babri

2009. márc. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!