Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van, aki LÁTTA is Csaba...

Van, aki LÁTTA is Csaba állítólagos orr-sztoriját, vagy mindenki csak meg lett vezetve?

Figyelt kérdés
Attila állandóan az orrtúrással jön, meg már egyre több néző is szajkózza a dolgot, de én megmondom őszintén, nem láttam semmi ilyet, és nincs fent neten sem. MOndjuk tény, minden VV során a műsor csatorna által favorizáltjai elterjesztenek valamit a kevésbé imádott karaktereik ellen, amit aztán egy sereg megvezethető néző szajkóz ész nélkül, de EZ most szintén ilyen, vagy van valaki az országban, aki bizonyítottan látta?
2011. dec. 16. 10:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
100%
én láttam pl amikor lilu bejelentkezett hozzájuk akkor is túrta egyszer.már nem tudom mikor volt
2011. dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
62%

lehet piszkálta az orrát..amúgy a való életbe ki nEm csinálja?? őszintén???

HAJRÁ CSABI...

2011. dec. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:

Én nem csinálom :)


EGyébként én bizonyítást várnék, nem olyat, hogy "jaj hát én láttam, de nem tudom mikor"

Bocsánat, de tényleg kíváncsi vagyok, VALÓBAN megtörtént-e, és nem csak a szokásos ok nélküli elterjesztésről és lejárató hadjáratról van-e szó....mert én erre tippelek.

2011. dec. 16. 11:16
 4/64 A kérdező kommentje:

Ja, egyébként a "megvakarta az orrát, mert viszketett" nem ugyanaz, mint az Attila által terjesztett "kivette és megette a fikáját" dolog. Én olyan vagyok, hogy nem hiszem el, amit nem látok, ugyanis egy rosszindulatú ellenfél terjesztése nekem kevés....


Ezért vagyok kíváncsi, van az országban bárki, aki valóban azt látta, amit Attila mondott? Én azért nem hiszek ebben, mert a youtube-on van fent kismillió videó, de érdekes módon a "fikaevés" nincs.......miért? Talán, mert nem történt meg? Ha valaki tudja erre a választ, akkor várom.

Vagy ha linkel is, akkor még elnézést is kérek, amiért nem hittem valamiben, amit mindenki csak szajkóz, de nem látott.

2011. dec. 16. 11:19
 5/64 alkesz éva ***** válasza:
81%
Az egészet az a hombárfejű találta ki.
2011. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Én is ezen a véleményen vagyok, ezért lennék kíváncsi azok válaszára, akik hittek Attilának, hogy mégis, mi okból hittek neki? :)
2011. dec. 16. 11:32
 7/64 anonim ***** válasza:
én már azelőtt láttam hogy túrta mielőtt ezt attila "kitalálta"...
2011. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:

Igen, hallottam hogy már sokan "látták", de mikor? Melyik összefoglalóban? Ugyanis a neten lévőkben NINCS ott. Márpedig fent vannak az összefoglalók.


Valaki, aki VALÓBAN tudja választ...?

2011. dec. 16. 12:04
 9/64 anonim ***** válasza:
60%

sziasztok!

Jó a kérdésed kedves kérdező! Én is kíváncsi vagyok nagyon!

Csak az az érdekes, h most nincs egy fikázós ember sem, aki valami konkrét bizonyítékkal tudna előállni! Ha nem is küld senki semmilyen linket, én biztos, h minden fikázósnak (mindkét értelme) ezt a kérdést fogom elküldeni! Először virítsatok valamit, aztán majmoljatok!

2011. dec. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:

Engem is ez gondolkodtatott el. Hogy mindenki mondja, de SENKI nem látta. Érdekel, hogy miért hiszik el, ha nem tudtak róla megbizonyosodni?


Személy szerint csípem Csabát, és nem tetszik, hogy egy mondvacsinált befeketítéssel akarják eltüntetni az útból. Sok ember meg be is szívja, mintha legalábbis pénzt kapnának a terjesztéséért.

2011. dec. 16. 13:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!