Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van, aki LÁTTA is Csaba...

Van, aki LÁTTA is Csaba állítólagos orr-sztoriját, vagy mindenki csak meg lett vezetve?

Figyelt kérdés
Attila állandóan az orrtúrással jön, meg már egyre több néző is szajkózza a dolgot, de én megmondom őszintén, nem láttam semmi ilyet, és nincs fent neten sem. MOndjuk tény, minden VV során a műsor csatorna által favorizáltjai elterjesztenek valamit a kevésbé imádott karaktereik ellen, amit aztán egy sereg megvezethető néző szajkóz ész nélkül, de EZ most szintén ilyen, vagy van valaki az országban, aki bizonyítottan látta?
2011. dec. 16. 10:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 A kérdező kommentje:

Én csak azt nem értem, hogyha valóban megtörtént, akkor miért nem található meg sehol a net széles világában, holott ott a VV minden cikis, kínos, stb. mozzanatát felteszi az, aki az adott személyt nem szereti, vagy le akarja járatni. Tehát, az Attila-fanok hogy-hogy nem tették még fel ennyi idő alatt, ha valóban megtörtént, ez az, ami gyanússá tette a dolgot, és amiért nem hiszem el. Több, mint egy hónapja kérdeztem először, azóta sem talált senki ilyesmit az interneten, ezért gondolom, hogy nem történt meg.

Az nekem, hogy egy-két idegen leírja hogy márpedig ő látta, kövezzenek meg, de nem nekem nem bizonyíték. Én csak egy szimpla kíváncsiság vezérelte kérést írtam ki, ennyi, nem több. A személyeskedés, meg egyebek nem érdekelnek, csakis és kizárólag az, amit kérdeztem.

2012. jan. 20. 09:50
 62/64 anonim ***** válasza:
Hiaba vered magad,kerdezo, ez a dolog mar sajnos rajta ragadt Csaban, tokmindegy, h megtortent, vagy sem.Es ha kicsit idosebb lennel, es nem 13 eves, akkor felfognad, h miert olyan vicces, h azon porogsz, h egy felnott ferfi megette-e a fikajat, vagy sem.Hidd el, vannak ennel nagyobb problemak is.
2012. jan. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 A kérdező kommentje:

Hagyd abba a személyeskedést, nem hiszem el hogy emberek, akik tudnak írni-olvasni, a szövegértéssel mégis hadilábon állnak. Nem néztem a százalékát azoknak a válaszoknak, akik nem a kérdésre válaszolnak hanem engem méltatnak ilyen-olyan jelzőkkel, ezért nem tudom hogy egy ember vagy több, akik írkálnak a semmiről, de ne tegyék.


A kérdést lassan törlöm, mert már csak a mínusz intelligánciájú emberek találnak rá, a választ senki nem tudta.

2012. jan. 21. 11:19
 64/64 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, Csabi finalista, még a végén megnyeri. A recept már megvan a sikerhez :)
2012. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!