Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van, aki LÁTTA is Csaba...

Van, aki LÁTTA is Csaba állítólagos orr-sztoriját, vagy mindenki csak meg lett vezetve?

Figyelt kérdés
Attila állandóan az orrtúrással jön, meg már egyre több néző is szajkózza a dolgot, de én megmondom őszintén, nem láttam semmi ilyet, és nincs fent neten sem. MOndjuk tény, minden VV során a műsor csatorna által favorizáltjai elterjesztenek valamit a kevésbé imádott karaktereik ellen, amit aztán egy sereg megvezethető néző szajkóz ész nélkül, de EZ most szintén ilyen, vagy van valaki az országban, aki bizonyítottan látta?
2011. dec. 16. 10:37
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:

figyelj,az orr piszkálást még nem láttam, de folyamatosan a karján nyomkodja a ragyákat.ez gusztustalan :S

a fikázásról meg annyit tényleg mindenki csinálja, de nem közönség elött, neki meg most állandó közönsége van...

2011. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én papírzsepit használok..de igazából nem ez a téma.

Egy szimpla kérdést tettem fel, hogy van-e az országban bárki, aki bizonyítani tudja, amivel Csabát gyalázzák úton-útfélen? Egyelőre nincs..

2011. dec. 19. 14:33
 23/64 A kérdező kommentje:

Senki? Akkor ezennel nem-bizonyítottnak nyilvánítom a fikázós ügyet, ugyanis 5 nap alatt egyetlen ember sem mutatott olyan videót, ami bizonyítaná, hogy Attila nem hazudott.


Ugyanis, ha valóban megtörtént volna, az anti-Csaba fanok már régesrég feltették volna youtube-ra. A többi anti-Csaba fan, aki gyk-zik, pedig már régesrég megtalálta volna nekem hogy az orrom alá dörgölje.


Tehát az eset nem történt meg. Vagy az anti-Csaba fanok még mindig keresgélnek, hátha találnak valamit... :)

2011. dec. 20. 20:22
 24/64 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy nem kell ide videó, nyilván az összefoglalókba nem vágják be az ilyet, meg azt sem, hogy a wc-n/tusolóban kiveri minden második este az összes srác, max csak steamen látni. A tuja megvédte volna magát, amikor elhangzott a vád ha akarta volna, de még annyit sem mondott, hogy ez hazugság, csak bazsajgott.
2011. dec. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
77%
kiválasztás volt,csaba annál intelligensebb minthogy bekiabáljon,akármit is..ez a fajta megnyilvánulás csak attilát mínősíti,kár hogy neki nem esik le..hogy ez már a 21.század eljött az értelem ideje,alekosz csak a vv4-et nyerte..de minek????
2011. dec. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:

Nekem az a véleményem, hogy aki utálja Csabát, és / vagy nagy Attila rajongó, az már egész biztosan megosztotta volna velünk (vagy a világhálón mindenkivel) az ominózus esetet. Arra, hogy miért nem tett még SENKI ilyet, az egyetlen logikus válasz az, hogy azért, mert nincs is mit!


OLvastam már olyan Csaba-gyűlölő emberek válaszait itt, akik gyakorlatilag videókból tudnak mindent, ami gáz és ciki a lakókról, ám a "fikázós" esetet ők sem találják fent neten.....miért? Mert nem történt meg.

Mint ahogyan erre a kérdésre sem tudott senki linkelni, csak szokás szerint sározni. De az kevés azoknak, akik nem szajkózzák a dolgokat, hanem meg akarnak bizonyosodni róluk, és csak akkor hiszik el.

2011. dec. 21. 15:19
 27/64 A kérdező kommentje:
Egyébként az, hogy nem mondott semmit, nálam annyit takar: ne vitatkozz a hülyékkel, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. Nálam pozitív, hogy Csaba nem adja meg azt az örömet Attilának, hogy folytassa a szócsatát.
2011. dec. 21. 15:20
 28/64 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem akarják Csabát lejáratni egy fika klippel, mint ahogy mondjuk Krisztofel ha nem mondta volna lépten nyomon magáról, hogy irtózatos "szélgörcsök" gyötrik, azt sem tudjuk meg. Nyilván nem alaptalanul vádaskodik Attila, mint ahogy megmondja a többiekről is a véleményét, Csabában őt ez zavarja a legjobban.
2011. dec. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti!


Téges is érdekel a kérdés, ugyanis nap mint nap visszajársz, visszalépsz a kérdésbe! Kérlek, ha valóban nem érdekel a téma téged, töröld a listádból a kérdésemet, köszi.


Kedves utolsó! Van fent lejárató kép és videó éppen elég, amit írsz, az nem indok.


Most már tényéeg hagyjuk a mellébeszélést, én nem beszélgetni meg eszmecserézni akarok, pusztán annyit kértem, aki valóban bizonyítani tudna egy légbőlkapottnak látszó dolgot, jelentkezzen. Egyelőre olyanok vannak itt szép számmal, akik csak eszmecserézni akarnak hogy vajon megtörtént-e. ..... de a "szerintem" meg "lehet" most nem érdekel. Meg az sem, hogy valakit zavar hogy megkérdeztem. Akit zavar, egyszerűen lépjen ki a kérdésől.


Illetve akit valóban nem érdekel a téma, nem is értem miért lép be a kérdésembe egyáltalán...egyesek ráadásul naponta.....

2011. dec. 22. 14:46
 30/64 A kérdező kommentje:
Ja, még annyit, hogy a komentem csak azoknak szólt, akik hülyének néznek amiért feltettem ezt a kérdést. Azokra, akik normálisan válaszoltak, temrészetesen nem vonatkozik!
2011. dec. 22. 14:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!