Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van, aki LÁTTA is Csaba...

Van, aki LÁTTA is Csaba állítólagos orr-sztoriját, vagy mindenki csak meg lett vezetve?

Figyelt kérdés
Attila állandóan az orrtúrással jön, meg már egyre több néző is szajkózza a dolgot, de én megmondom őszintén, nem láttam semmi ilyet, és nincs fent neten sem. MOndjuk tény, minden VV során a műsor csatorna által favorizáltjai elterjesztenek valamit a kevésbé imádott karaktereik ellen, amit aztán egy sereg megvezethető néző szajkóz ész nélkül, de EZ most szintén ilyen, vagy van valaki az országban, aki bizonyítottan látta?
2011. dec. 16. 10:37
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
35%
netes streamben szokott lenni
2011. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:
Még sosem láttam. Ezért is örülnék, ha valaki be tudná bizonyítani. De eddig még nem sikerült, pedig más kérdéseknél hemzsegnek a "fikázók".
2011. dec. 16. 13:37
 13/64 anonim ***** válasza:

Én is láttam már éjjeli streamben. De most ne kérd, hogy újranézzem az összeset, hogy belinkeljem neked. Ha annyira utána akarsz járni, nézd végig az összeset te!

Amúgy, szerinted véletlen, hogy pont róla mondják ezt? Miért nem másról? És miért pont ezt?

2011. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 A kérdező kommentje:

Attila utálja. Ezért mindenfélét mond róla, ami negatív. Hogy miért pont ez jutott eszébe, nem tudom.

Akik meg Attilát szeretik, boldogok, hogy van egy újabb gáz dolog Csabáról, amin nyaralhatnak.


Nekem elég az a kételkedéshez, hogy nincs róla semmilyen videó youtube-on, pedig a lelkes Csaba utálók már rég feltették volna, ha létezne ilyen.

2011. dec. 16. 14:07
 15/64 anonim ***** válasza:
93%
ha már itt tartunk, akkor én meg Attilát láttam egyszer fikázni... szóval erről ennyit;D
2011. dec. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
100%
utsó vagyok, ráadásul ez élő adásban történt, amikor egyszer Lilu elköszönt tőlük, hogy mindjárt visszajönnek, addig ne menjenek sehova, és pont mutatták, h hátul a kanapé mögött álló v ülő Attila babrál az orrával... szóval még ő dumál XD
2011. dec. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
100%

Apropó Attila!

Én meg azt láttam az egyik összefoglalóba, h Wc után nem mosott kezet, és jóízűen nekiállt falatozni utána! Szóval erről tényleg ennyit!

Aki tud virítsa a videót, vagy ha nem akkor ne fikáskodjatok, mert már elég uncsi!

2011. dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
15%
Fulladjon bele a saját taknyába! Fene azt a gusztustalan fajtáját!
2011. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
amúgy miért olyan nagy dolog ez az orrtúrás? tényleg mindenki csinálja... nem hinném, hogy van olyan ember, aki eddig szerette csabát, és most azért utálja meg, mert dúrja az orrát. mondjuk ha tényleg meg is eszi, az már kicsit gusztustalanabb, én nem csinálnám, de van olyan haverom, aki ugyanezt csinálja :D annyitól még tök rendes és intelligens fiú. most azért utáljuk, mert megeszi a fikáját? ugyan már... Kérdező, ha valaki találna egy videót, amin tényleg ez látszik, te csalódnál Csabában? Már nem is szeretnéd emiatt egyáltalán? Miért kell ebből ekkora ügyet csinálni? Úgy beszéltek erről, mintha embert ölt volna...
2011. dec. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, én konkrétan azért szeretnék erről bizonyítékot, mert bosszantó, amikor valakit mondvacsinált hazugsággal sároznak be. És most ez történik, és sajnos sokan vannak az országban akiknek nem kell, hogy lássanak valamit, elég, ha HALLJÁK valakitől, aki KÖZTUDOTTAN utálja azt, akiről a dolgot híreszteli. Hogy ez most fikázás, vagy más pletyka, az jelen esetben irreleváns. Én ugyanis csak azt akarom kideríteni, hogy létezik-e ember Magyarországon, aki be tudja bizonyítani számomra és a többi kételkedő számára, hogy az eset MEGTÖRTÉNT-E, vagy csak túl sok a hiszékeny elme, akiknek elég a rosszindulatú pletyka és már szajkóznak.



A másik kérdésedre a válaszom: személy szerint egy gusztustalan dolognak tartom az orrtúrást, de nem kedvelném ettől sem jobban, sem kevésbé Csabát, pusztán az derülne ki, hogy Attila HAZUDOTT-E, vagy sem. És az, hogy Csaba valóban szavahihető-e, vagy sem.

Magyarul: kiváncsi vagyok, melyik játékos hazudik egy országnak, mert ha Csaba, csalódok benne, ha Attila, akkor pedig megrántom a vállam, hogy igen, erre gondoltam én is. Jelen állás szerint Csabának hiszek, de ha él olyan ember aki bizonyítékkal szolgál, arra kíváncsi vagyok.



Egyébiránt a gyk-n nem csak létfontosságű dolgokat lehet kérdezni, hanem bármit, amire kíváncsiak vagyunk.

2011. dec. 18. 20:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!