Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van, aki LÁTTA is Csaba...

Van, aki LÁTTA is Csaba állítólagos orr-sztoriját, vagy mindenki csak meg lett vezetve?

Figyelt kérdés
Attila állandóan az orrtúrással jön, meg már egyre több néző is szajkózza a dolgot, de én megmondom őszintén, nem láttam semmi ilyet, és nincs fent neten sem. MOndjuk tény, minden VV során a műsor csatorna által favorizáltjai elterjesztenek valamit a kevésbé imádott karaktereik ellen, amit aztán egy sereg megvezethető néző szajkóz ész nélkül, de EZ most szintén ilyen, vagy van valaki az országban, aki bizonyítottan látta?
2011. dec. 16. 10:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 alkesz éva ***** válasza:

Na ki a fikaevő? Az 50.perctől van a lényeg

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AsyzH..

2012. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
Biztos Csabától tanulta.
2012. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 A kérdező kommentje:
Csabától nem tanulhatta, mert mint tudjuk (most már tudjuk, legalábbis aki a megtörtént dolgoknak hisz és nem Attila marhaságainak ész nélkül), ő sosem csinált ilyet.
2012. jan. 17. 20:25
 54/64 A kérdező kommentje:
Egyébként érdekes, hogy Esztikéről is van orrtúrós link, Csabáról azonban még mindig nem talált senki :) Legalább az linkelhetne ilyen videót Csabáról, aki keserűségében még mindig Attilát szajkózza. De ő sem tud, mert nem létezik ilyen.
2012. jan. 17. 20:26
 55/64 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy szerintem max az lett nevetséges, aki hetek óta szajkózza a fikavős dolgot, és kiderült, hogy ostoba módpn elhitt valamit, ami nem igaz. Emberi gyengeség, de azért nem kell támadnod, emészd meg.


Mégegyszer köszi mindenkinek, aki a kérdésre válaszolt, akik meg személyeskedtek, továbbra is kérem, ne itt éljék ki cseszegető hangulatukat, hanem mondjuk a családjukon.

2012. jan. 18. 11:36
 56/64 anonim ***** válasza:
55%
Itt inkább csak a kérdző "szajkóz" ha már ezzel a madaras példánál ragadt le, de aki a webet nézi 23-5h-ig legalább naponta lát fikázást, fikaevést, recskázást, masztizást, Legyen az Csaba, vagy bárki más, de hát ez hozzá tartozik a mindennapi élethez, és nem kell kiakadni tőle. Szerintem a kérdező is elsodort már néhány száraz rágcsálni valót, nincs abban semmi rossz.
2012. jan. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:

Most komolyan: ennyire nehéz megérteni, hogy a kérdésre írjatok választ? Annyit kértem, hogy aki valóban látta, linkeljen már, hogy tudjam, nem csak a nézők ilyen megvezethetők és vesznek be mindent amit a szájukba adnak.

Elhiszem, hogy nehéz megállni objektívnek maradni és vagy linkelni, vagy ha nem, akkor továbblépni a következő kérdésre, de egy értelmes, felnőtt ember számára talán mennie kéne egy ilyen feladatnak.


Most már kérem sokadjára, ha tud valaki linkelni bizonyítékot, linkeljen legyen szíves, mert már 6 oldalnál tartunk, és beszélgetünk a semmiről. Aki meg nem tud, az meg legyen szíves máshol dumcsizni, mert én nem dumcsizni akarok, hanem a kérésemre választ kapni.


Köszi mindenkinek, most már tényleg csak az írjon, aki megértette, felfogta, hogy nem érdekel a szubjektív vélemény, meg a duma, meg a visszatámadás, meg semmi, csak az, amit kérdeztem.


Köszönöm. Sokadszorra.

2012. jan. 19. 12:18
 58/64 anonim ***** válasza:
67%

haha most még nagy a szád de ne aggódj.meg lesz az a link a csabás fikatúrásról.azért ilyen beszólogatós a kedved mert azt hiszed nincs bizonyíték.nyugi


Ami késik az nem múlik.

2012. jan. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 A kérdező kommentje:

December 16 óta senki nem talált, akkor írtam ki a kérdést.

Köszi a hasznos hozzászólást, hozzájárultál a 6 oldalnyi semmihez.

2012. jan. 20. 09:25
 60/64 anonim ***** válasza:

Nem is állítottam hogy találtam valamit.

Én csak láttam műsorban is meg neten is tehát túrta az orrát lehet hogy mostanában nem de Attila beszólásáig túrta!

Úgyhogy engem nem vert át senki és nem is csalódtam.

2012. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!