Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van, aki LÁTTA is Csaba...

Van, aki LÁTTA is Csaba állítólagos orr-sztoriját, vagy mindenki csak meg lett vezetve?

Figyelt kérdés
Attila állandóan az orrtúrással jön, meg már egyre több néző is szajkózza a dolgot, de én megmondom őszintén, nem láttam semmi ilyet, és nincs fent neten sem. MOndjuk tény, minden VV során a műsor csatorna által favorizáltjai elterjesztenek valamit a kevésbé imádott karaktereik ellen, amit aztán egy sereg megvezethető néző szajkóz ész nélkül, de EZ most szintén ilyen, vagy van valaki az országban, aki bizonyítottan látta?
2011. dec. 16. 10:37
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
40%
2011. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:

Dia az orrát vakarja, te szerencsétlen, aki belinkelted... az első Csabás kép sem bizonyítja azt, hogy "kitúrja, megeszi"? sem a többi mocskot, amit elhisztek.

A második Csabás képen még csak nem is az orrában az ujja.


Mindenesetre látom, sokakat érdekel a téma, hiába írják, hogy nem így van. Egyesek még művészi hajlamaikat is Csabán élik ki, ez azért már jelent valamit.


Még mindig semmi konkrét, de már nincs is jelentősége, ahogy eddig is írtam, köszi mindenkinek a reakciókat, számomra bebizonyosodott, hogy nem történt meg, ugyanis nincs róla felvétel.

További szép év végét mindenkinek, meg előre is BUÉK, és köszi azoknak akik normálisan válaszoltak, a többiek pedig jobban teszik, ha nem hagyják, hogy az orruknál fogva vezessék őket. Annak higgyetek, amit láttok, ne annak, amit belétek magyaráznak, vagy néhány kétértelmű, másodosztályú pletykalap-féle fotónak.

2011. dec. 27. 13:02
 43/64 anonim ***** válasza:
na jó ma végignézek néhány rész és én mentem ki a képeket ahol túrja az orrát.annak talán már hisztek majd....
2011. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 A kérdező kommentje:
Képek...az semmi. Mint ahogy ez itt ki is derült. Az egy jól elkapott fotó is lehet, ami eredetileg orrvakarás volt. Nem ugyanaz, még mindig nem ugyanaz, mint az Attila és a szajkózok-de-nem-láttam nézők által állított "kitúrta és megette" sztori. De mindegy, én már választ kaptam a kérdésemre, akit még érdekel valami kétértelmű fotó, visszajárhat, a kérdést nem fogom törölni, de számomra már egyértelmű a dolog, mégegyszer köszi a normális válaszolóknak, mindenkinek mégegyszer buék.
2011. dec. 27. 22:33
 45/64 anonim ***** válasza:
53%
na megnéztem néhány részt de nem töltök fel képet mert annak nem hisztek..holnap töltök fel videót a youtubra az orrtúrásról!
2011. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
53%
Orrtúró görény ez a tuja csaba !
2012. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 A kérdező kommentje:

Aki meg ennyire utálja, az pedig felteheőleg Attila kitartottja? Ne legyetek már ennyire gyerekesek..........a sárdobálást hagyjuk meg az ovisoknak légyszi.


Aki tud válaszolni értelmesen, kérem tegye, aki meg csak ökörködik, kérem ne itt tegye. Továbbra is köszi. Akinek az értelmi szintje nem teszi lehetővé, hogy ezen kérésemet felfogja, inkább vegyen elő rajzlapot meg zsírkrétát és rajzoljon, azzal nem csinál ostobaságot, mintha ide írkál sületlenségeket.

2012. jan. 3. 19:22
 48/64 anonim ***** válasza:
53%

"Aki meg ennyire utálja, az pedig felteheőleg Attila kitartottja? Ne legyetek már ennyire gyerekesek......a sárdobálást hagyjuk meg az ovisoknak légyszi."


Már bocsánat kedves kérdező de ha nem vennéd észre azok vannak lepontozva akik azt mondják hogy fikázik...szóval akik itt gyerekesek meg sárdobálózók azok a csaba pártiak mert nem akarják hallani róla az igazságot.

2012. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
nem is töltöttem fel a bizonyítékot de már lepontoztatok....
2012. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:
Továbbra is kérem (talán már huszadszor) maradjunk meg a kérdés - kérdésre adott válasz kommunikációnál. Köszi.
2012. jan. 4. 14:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!