Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van, aki LÁTTA is Csaba...

Van, aki LÁTTA is Csaba állítólagos orr-sztoriját, vagy mindenki csak meg lett vezetve?

Figyelt kérdés
Attila állandóan az orrtúrással jön, meg már egyre több néző is szajkózza a dolgot, de én megmondom őszintén, nem láttam semmi ilyet, és nincs fent neten sem. MOndjuk tény, minden VV során a műsor csatorna által favorizáltjai elterjesztenek valamit a kevésbé imádott karaktereik ellen, amit aztán egy sereg megvezethető néző szajkóz ész nélkül, de EZ most szintén ilyen, vagy van valaki az országban, aki bizonyítottan látta?
2011. dec. 16. 10:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:

Engem most a legjobban Csaba-Fecó-Vera páros idegesít...hányingerem van amikor okoskodnak..


főleg vera aki ugyebár csabára rakta a jelet...

2011. dec. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
Nekem ne mondja meg senki, mit figyelek, azért vagyok fent, hátha valaki belinkeli a fikázós videók valameliykét, hogy lássam, megnyugodtál.
2011. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
[link] ennyi.
2011. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:

AZ utolsó által belinkelt oldal tartalmaz tán videót?


Utolsó előtti, szia megint, látom, téged is foglalkoztat a téma, ahogy sejtettem :) Nem zavar, ha nézegeted, csak akkor hagyj engem békén, és várd tovább te is a videót.

2011. dec. 23. 14:14
 35/64 anonim ***** válasza:
49%

Itt fikázik a tuja!


[link]

2011. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:

LÁJK!

Problem?

2011. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
36%
olyan nevetséges, hogy ezen az egy pillanaton pörögtök. Az nem lehet, hogy csak viszketett az orra, és odanyúlt, hogy megvakarja? Majd biztos pont akkor jut eszébe fikázni, amikor tele van a keze kajákkal... :D ha mástól láttátok volna ezt, senkit nem érdekelt volna, de Csabán már annyira próbáltok hibát találni, hogy a legkisebb hülyeséget is teljesen kifordítjátok.
2011. dec. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
58%

ti meg annyira próbáljátok védeni hogy az már nevetséges!!


több ilyen pillanatot is lehet találni amikor fikázik a tuja de a kedvetekért nem fogunk végignézni egy csomó részt hogy kimentsük egy képkockát!

2011. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:

lehet hogy diától tanulta.


[link]

2011. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
2011. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!