Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátommal kezdünk nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal kezdünk nagyon eltávolodni mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja vagyok együtt és egy héten max kétszer találkozunk.. november 27.- én lettünk két hónaposok... de azóta mintha már kevesebbet beszélgetnék és távolodnánk ami engem nagyon zavar... ha több tudni való kéne a válaszhoz létszíves írjatok..

2016. dec. 8. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Van háziállata valamelyikőtöknek?
2016. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nekem van két kutyám de azok a mamámnál vannak miért?
2016. dec. 8. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Miben nyilvánul meg az, hogy távolodtok egymástól? Hány évesek vagytok és milyen elfoglaltságaitok vannak (pl. suli)? Ezt azért kérdezem, hogy kiderüljön, mennyi energiátok és időtök van egymásra, és abból mennyit fordítotok valóban a kapcsolatotokra.

Azt is érdemes átgondolnod, hogy valóban távolodtok, vagy esetleg csak te távolodsz tőle érzelmileg valami miatt.

2016. dec. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ugyan így vagyunk mi is a barátommal. Mi 4hónapja vagyunk együtt.

1héten 3x találkozunk, és keveset is beszélünk.

Ha találkozunk, egyszer ilyen egyszer olyan.

Néha tök fura,mintha nem kellenék neki.

Nemtudom miért van ez.

Minden esetre beszéljetek erről a barátoddal! :) Mond el neki,hogy mi zavar téged! :)

2016. dec. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!