Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lehet a gond? (Főként fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? (Főként fiúk válaszát várom, de lányokét is szívesen fogadom! ;) )

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre: már volt fiúm, de régen szakítottunk.

Azóta nem akar összejönni egy fiúval sem. :(

Talán rosszul nézek ki? Szőkésbarna, hosszú haj (fent barna és lefelé egyre szőkébb, de nem festve van, a Nap szívta ki nyáron), kék szem, vékony alkat, vékony, hosszú lábak, közepesen nagy mellek (a koromhoz képest).

Osztályelső tanuló vagyok. Szeretek olvasni (nincs olyan, hogy az iskolatáskámban ne lenne könyv). Félreértés ne essen: NEM VAGYOK STRÉBER, SEM "KIS KEDVENC"!

Sok barátom van. Amolyan "köztiszteletben álló személy" vagyok. Szóval nem vagyok kirekesztett.

Szeretek írni (verseket, meséket és saját könyvet is).

Jó vagyok nyelvtanból; nincs olyan nyelvtanverseny, amiben ne vennék részt.


Az elmondottak alapján van valamilyen kifogás velem kapcsolatban? Mi lehet a gond? Nagyon kétségbe vagyok esve!!!


Előre köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 1. 21:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nekem kellenél. A leírtakból egy szép ,normális aranyos lány vagy .(írj ha meg akarsz ismerni )

18/f

2017. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Normális csajnak tűnsz viszont nem szabad erőltetni ezt a témát.Majd idővel mindenkinek megérkezik a tökéletes párja.
2017. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nincs rossz tulajdonságod. Ha tényleg nem lenne semmi rossz tulajdonságod nem kellene ilyen dolgok miatt aggódni. Hasonlóképpen hozzád, nem nézek ki rosszul, osztályelső vagyok, csak veled ellentétben én nem nyelvtanból hanem matekból és fizikából emelkedek nagyon ki de én tudom, hogy nekem miért nem jön össze, viszont azt itt nem írom le. Én azt javaslom, hogy nézz magadba mélyen és gondolkozz el azon, hogy ha te találkoznál egy olyan fiúval mint amilyen lány te vagy akkor te miként állnál hozzá. Remélem segítettem, ha kérdésed van nyugodtan írj legjobb tudásom szerint igyekszem segíteni.

18F

2017. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
En pont egy hozzam hasonló fiúba vagyok szerelmes. 😊
2017. jan. 1. 23:25
 15/20 anonim ***** válasza:

Mi az h nincs rossz tulajdonságod?? :D

Tessék! Itt az első hiba! Nem találod meg magadban a rosszat, így nem is tudsz változtatni rajta.

MINDENKINEK van rossz tulajdonsága. Ha tisztában vagy velük, akkor egy kicsit könnyebb kezelni, de ha nem...

Egy (komoly) párkapcsolatnak az egyik alapja h változunk a másik fél hatására (és egy kicsit ínyére).

A rossz tulajdonság nem feltétlen égbekiálltó bűn, de biztos vannak rossz szokásaid.

2017. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Biztos. Igen, igazad van 15-ös. Senki sem tökéletes, ahogy en sem vagyok az.

De en sem ugy értettem, hogy SEMMILYEN hibám nincsen, csak ahogy Te is mondtad: a hibáim nem égbekiáltóan nagyok. Viszont sztem nem is befolyásolják a "szerelmi életemet".

2017. jan. 1. 23:32
 17/20 anonim válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy a leírás és a hozzászólások alapján már ki lehet találni hogy te milyen személyiség vagy, de következtethetni már biztosan lehet rá... Külsőre ha tényleg ilyen vagy azzal nem lehet gond. viszont én sem és a haveri körömből senki sem jönne össze veled hosszabb távon, mert manapság senki sem szeretni ha valaki ennyire igyekszik és itt most mindegy hogy egy nőről vagy fasziról van szó. Ez azért van mert az ilyen emberek görcsösek, gátlásosak, ráfeszülnek arra, hogy most nem én hanem az XY ment a nyelvtan versenyre és ez nem jó, 1000-szer szívesebben beszél márki egy olyan emberrel aki laza, vicces. Az ilyen emberek csak az ugyan ilyen embereknek kellenek... Ez nagyon általánosítva van de cáfoljatok rám.
2017. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem írtál rossz tulajdonságot, valószínű itt van a kutya elásva. Vagy nem ismered magad eléggé (ez is komoly probléma), vagy túl egoista vagy (ez még nagyobb).
2017. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Szerintem nincs veled semmi baj, a leírtak alapján! Biztos lesz majd barátod, akivel boldog leszel. Nyugi. De inkább próbálj a jelenedre koncentrálni és ne elvágyódni! Legyél boldog!
2017. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

17-es en olyan is vagyok aminek leírsz. Laza es vicces. Pont ezért vagyok nagyon jóban a fiúkkal.

Nem vagyok "igyekvő" sem.

Amúgy egyik fiu sem akar menni a nyelvtanversenyre kivéve akibe szerelmes vagyok, de O is mindig jon.


Ismet hangsúlyozom: NEM VAGYOK EGOISTA! Sőt utálom az egoista embereket.


Tessék itt van pár rossz tulajdonságom: szoktam káromkodni (!!!persze azért mértékkel!!!) és mostanában elég lusta is vagyok.

2017. jan. 2. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!