Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ez segít nektek?

Ez segít nektek?

Figyelt kérdés
[link]

2020. márc. 15. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Jó ötletnek tartom, de nem tudom, mennyire lenne működőképes. Nézzük reálisan: Ki az, aki meg merné kockáztatni, hogy kiragasztja az ajtajára azt, hogy gyakorlatilag üres a lakás..??

Nekem cicám van, rajta kívül senkim nincs. A koronavírus miatt nem aggódom, mert szinte ki sem teszem a lábam a lakásból, max. a legközelebbi boltig.

Kerültem már váratlanul kórházba, ami miatt kétségbeesetten, meggondolatlanul kértem segítséget az állatka ügyében ismerősöktől. Nem írnám, le itt, mi lett a vége... Ha ilyesmi újra előfordulna, inkább állatvédőket próbálnék elérni, mert bennük is jobban bíznék, mint ismerősben, rokonban...

Itt megjegyezném, köszönet az újpesti ligának, tőlük már kaptam segítséget önzetlenül, ingyen, megbízhatóan!

2020. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Szerencsére nálunk megoldható, hogy barátok vagy családtagok át tudjanak jönni etetni. Idegent biztos nem engednék be (a kutya sem), az kapumra meg nyilván nem függeszteném ki, hogy tartósan nem vagyunk itthon.


Viszont az jó, hogy le van írva, hogy hol jelezheti az ember, ha tudomást szerez olyan állatról, aki egyedül maradt.

2020. márc. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!