Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A fekete gólya vadászható? Ha...

A fekete gólya vadászható? Ha igen, mikor? U. I. : azért írom ide, mert én nem találtam meg neten!

Figyelt kérdés

2020. ápr. 3. 11:31
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
51%
#10/10 nekem ez volt a kérdés az informatika beadandómban és rohadtul nem akarok vadászni még is meg kellett tudnom :D azt hiszem le lehet állni a fölösleges vádakkal
2020. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
#11 Nekem is informatika leckéhez kellett. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! És NEM, NEM SZERETÉK GOLYÁRA VADÁSZNI! Egy pl.:disznóvágást nem tudok végignézni, nem, hogy ölni!!!!
2020. jún. 3. 07:31
 13/25 anonim ***** válasza:
60%
Csak nekem fura hogy egész végig csendben volt a kérdező de amint valaki beírt egy valós indokot hirtelen neki is az az indoka??
2020. jún. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%

12

Bocsánat, szeretném tudni, hogy melyik iskolában koordinálnak ezzel a kérdéssel.

2020. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

#13 Nem gyakran járok fel az oldalra. Ez a kérdés sem mostani. Csak valamiért feljöttem (digitális tankönyveket keresni) és láttam, hogy kaptam még választ! De köszönöm, ezt akkor fel tudtam használni és már nincs rá szükségem!


U.i.: Mégegyszer mondom, nem akarok gólyára vadászni!!!! Maximum fotózni, hisz' az a hobbim.. 😅🙂


Mindenkinek szép estét! A témát lezártnak tekintem!

2020. jún. 3. 17:26
 16/25 anonim ***** válasza:
37%
Aha...
2020. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
82%
nekem is ez az egyik kérdés az informatika feladatomba amit az informatika tanárom tett fel, íme a kérdés: "15) Ellenőrizze az Interneten, hogy milyen védettségi fokba tartozik Magyarországon a fekete gólya! Vadászható-e és ha igen, mikor? Mekkora a magyarországi populáció nagysága?" És ez csak a 15. kérdés a 20-ból, amit hála az internetes oktatásnak neten keresztül kell kiderítenem és megírnom válaszban a tanárnak. De hogy arra is válaszoljak melyik iskolában koordinálnak ezzel a kérdéssel: a Budakalász Gimnázium esti tagozatán 11.-eseknek fixen.
2020. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
89%

Így azért TELJESEN MÁS. Hiszen a kezdőpont az, hogy milyen védettségi szintbe tartozik.

A kezdőkérdés a védettséggel kapcsolatos, az első infó is ez lesz.

2020. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nekem szóról szóra ez volt a kérdésem. 7.osztály.. Mivel én a kérdés többi részét megtaláltam, nem is tettem fel. Ezért volt félreérthető. Viszont mégegyszer mondom, nem tudnám bántani az állatokat és nem is akarom!
2020. jún. 5. 23:25
 20/25 anonim ***** válasza:
19%
No komment, - a NET azért van, hogy az ilyen kérdéseket, ne kelljen feltenni.
2020. jún. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!