Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha a vegánok szerint minden...

Ha a vegánok szerint minden állati élet egyenértékű, akkor a szúnyogirtást is ellenzik?

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
ebből megint veszekedés lesz. és annak van értelme?
2020. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
A vegánság nem egy pontos szabályokhoz kötött valami. Egyszerűen arról szól, hogy próbálunk a lehető legkevesebb szenvedést okozni.
2020. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es. Nem, nem veszekedni akarok, pusztán kíváncsi vagyok. Egy vegán lány az egyik videójában azt mondta, hogy ő nem tesz különbséget állat és állat között. A szúnyog állat.
2020. szept. 18. 16:21
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Én nem szeretem agyoncsapni őket, ha találok eggyet a házban inkább kiviszem. Azonban ha kint vagyok és tartósan idegesítene egy, szerintem egy idő után feldühődnék és lecsapnám.
2020. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a vegánok szerint minden állati élet egyenértékű"

Sehol a veganizmus premisszái között nem szerepel, hogy egyenrangúnak kell tartanod az állatokat.

Kérlek, ne tegyél egyenlőségjelet egy random vegán youtuber véleménye és a vegán filozófia közé.


"akkor a szúnyogirtást is ellenzik?"

Nem. Ez logikailag akkor sem következik szükségszerűen, ha elfogadjuk a kiinduló premisszát miszerint minden állat egyenlő.

2020. szept. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
sajnos muszáj mert ha megcsíp és vmi fertőzőtt pocsojában volt akkor meg is halhatok...nem szép dolog de kell
2020. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Hogy nem eszel meg állatokat, miközben millió alternatíva van, és egy veszélyes faj túlszaporodásának megpróbálsz gátat vetni, nem egészen ugyanaz.
2020. szept. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Én nem vagyok vegán, de még így is ellenzem az agyatlan módon végzett szúnyogirtást. Haszna nincs sok, cserébe elég káros a környezetre.
2020. okt. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!