Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miskolcon meg jellent az...

Miskolcon meg jellent az utcákon egy medve miért védik egyire mikor emberek által lakott területen jellent meg ? Mikor a medve nem játék !

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 14:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Most miért kell anyázni? Válaszoltak a kérdéseidre, te meg rögtön megsértődtél, mert nem ért veled mindenki egyet. Azt hiszem itt veled vannak a bajok ez esetben.
2020. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
Bamba Helga kedves alanyunk
2020. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%
A medve nem játék, a sör nem alkohol, az asszony nem ember , tururm ccc
2020. okt. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
57%
A medve fog egy csákányt s levágja a fejed??? Ajjj ajjj... Érted se lenne kár ha megkóstolna,de hidd el kiszagolja az iq szintet és téged nem bánt.. a gyerekid remélen okosabbak s őket mán én is féteném
2020. okt. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
59%
Biztos nekem nincs szerencsém? :D
2020. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
A medve alapvetően fél az embertől. Ha van választása, és nincs kölyke (márpedig tudtommal fiatal medvéről van szó), akkor hamarabb menekül, mint támad. Természetesen, ha te bántani akarod, vagy beszorítod, és nem tud menekülni, akkor a legjobb védekezés a támadás. De ő sem teljesen hülye, ok nélkül nem fog téged bántani, mert tudja, hogy rosszul jár. Ez alapvető ösztön, hogy ha nem muszáj akkor nem támad olyanra, aki bánthatja őt. Ő csak annyit tud, hogy az ember a fegyvereivel veszélyes, és neked ember szagod van, ezért ha csak lehet elkerül.
2020. okt. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%
Gondolkozásban neked nem klappol valami 😂😂😂 még mindig én vagyok a 15-ös,de nem rémlik hogy cigányoztam volna 😂😂😂 ballagjál szerintem is vissza az iskolába ált. 3. Osztály tudod... Értelmező olvasás :D Lol
2020. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Miskolcon a medvéktől kell legkevésbé félni, nyugi. A maci elkerüli az embert, hacsak teheti. Nem fog ártani nektek.
2020. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
60%

Azért itt páran úgy beszélnek a medvéről, mintha pl. macska lenne.

Igenis tartani kell tőle, veszélyes lehet.

Erdélyben évente több embert ölnek meg.

2020. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
55%
Hát látszik, hogy eddig rókánál nagyobb állat nem ment be a kertetekbe, megint ez a fene nagy állatvédelem. Ha emberre lesz veszélyes, ne aggódj kérdező, ki fogják lőne mindenki érdekében. Már a vadász is megvan rá. Üdv. Lyukóból.
2020. okt. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!