Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Van olyan állatvédő aki...

Van olyan állatvédő aki ingyen jön ki?

Figyelt kérdés

A napokban ide jár hozzánk egy nagyon beteg fiatal cica,befogadni és állatorvoshoz vinni nem tudom. Olyan állatvédőre/alapítványra lenne szükségem aki ingyen kijönne mert a fuvart nem tudnám kifizetni sajnos...

Ne támadjatok le de igy is van 3 befogadott cicám és egy kutyám. Ezért nem tudnám finanszírozni az állatorvost vagy a fuvar diját.

Köszönöm aki értelmes választ ad!


2020. nov. 13. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Tudtommal ha telefonon értesíti őket valaki, hogy talált egy gazdi nélküli kutyát, cicát, elmennek érte. Még meg is köszönik, hogy vetted a fáradságot, amiért nem hagytad, hogy tovább kóboroljon.
2020. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Kedves 1es!

Igen, így kéne legyen. Nálunk ami van körzeti állatvédő szervezet ugyanezt az elvet követi, illetve ezt írják. A valóság viszont hogy konkrétan ha szólsz hogy találtál állatot azt mondják nincs hely, vagy 2000 ft fejében beveszik, és amikor örökbe fogadna az ember azt mondják nincs kutya/macska, amit odaadhatnának. Nem igazán értem hogy működik ez, de valami gáz van, és több embertől is ugyanezt hallottam.

2020. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kaját és vizet tudok neki adni, de állatorvosra lenne szüksége vagy egy állatvédőre aki gondját viseli, nagyon sajnálom szegényt de többet nem tudok sajnos érte tenni. Nem tudom finanszírozni a költségeit!
2020. nov. 13. 19:02
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
1-es vagyok! Nálunk még akkor is jönnek, ha csak azt látjuk, hogy napok óta 1-1 állat a kukák környékén keresgél, és látszik rajta, hogy gazdátlan. Szólunk és jönnek többen is, hogy be tudják fogni, egy ember erre képtelen lenne.
2020. nov. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi baja van amúgy a macseknak ?
2020. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sovány és megy a hasa neki mert az egész farka és lába olyan... meg persze szerintem lázas is lehet,de ezt nem mondom biztosra!Egy állatorvos kellene hogy kiderüljön mi pontosan a baja. Szerencsére tud enni és inni, mondjuk a kaját is csak ugy tudja megenni ha apróra összedarabolom.
2020. nov. 13. 19:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz?
2020. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Fejér megye, Budapesttől 1 órára!
2020. nov. 13. 20:10
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Fb: Cicatappancs FC, Cicamentők es gazdikeresőik, Cicamentő Angyalok, Bárka Cicamentő Alapítvány

Ezek szerintem BP-iek, de hátha tudnak segíteni.

Fehérváron van a HEROSZ:

[link]

És a FeMa

[link]


Probalkozz, hátha valamelyik segít.

2020. nov. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. nov. 13. 20:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!