Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Titeket nem idegesít fel a...

Titeket nem idegesít fel a pókirtós reklám?

Figyelt kérdés
Ahol a féfi nevetve énekli hogy nem marad ki senki a szórásból?

2021. dec. 16. 09:52
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
és azt te honnan tudod hm? lehet van másik kérdésem is csak nem tudod mivel ANONIM az oldal. ÉS hol máshol nyafognék ha nem egy anonim oldalon , hm? Miért ne kérdezhetném meg? Tudtommal ez nem egy SOS oldal ahol csaka a legsűrgősebb esetben lehet kérdezni.
2021. dec. 16. 11:57
 22/31 anonim ***** válasza:
46%
Mert ha valódi gondjaid lennének, nem a semmin rinyálnál.
2021. dec. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
48%
El tudom képzelni a szitut: Úristen, ez a kétszázadik hülye reklám, tragédia! Gyorsan írjunk a gyakorira , hátha más is őrjöng a semmin. Hisz meg még nem hisztiztem semmin, hiányérzetem van...
2021. dec. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
és akkor mi van? neked nem kötelező válaszolni, de ezek szerint nincsenek túl nagy gondjaid neked se ha van időd...
2021. dec. 16. 12:34
 25/31 anonim ***** válasza:
67%
Kezdesz unalmas lenni az állandó visszafeleselgetéseiddel. Komolyan, olyan vagy, mint egy hisztis tinédzser. 😞
2021. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam vele, nincs tévénk, de mindig felhúz a pókirtás. Hasznos állatok. (Írom ezt úgy, hogy én magam is irtózok tőlük, de soha nem bántanám szándékosan őket.)
2021. dec. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
nem is maga a reklám a baj. sok a butácska reklám. hanem az üzenete ami zavaró
2021. dec. 16. 19:25
 28/31 qkker1 ***** válasza:
0%
De miéééééééééééééééééért zavar?
2021. dec. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
70%

#28

Miért ne zavarná az embert egy HASZNOS, és ÁRTALMATLAN állat KIIRTÁSÁRA való buzdítás? Ezeken én is felhúzom magam.

(A kérdésben említett reklámot nem láttam még soha, csak általánosságban írom.)

2021. dec. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Mennyi bunko barom van itt, uristen. Nyilvanvalo, hogy csak bosszantani akarjatok a masikat, vagy talan nektek meg ez a legnagyobb problematok, hogy valaki beszelgetni akart egy reklamrol?

Attol meg, hogy bosszantja egy reklam es gondolta kitargyalna masokkal a dolgot, lehetnek valos problemai neki is. Ennyi erovel ti is mit nyafogtok itt egy vadidegen ember miatt, aki csak kerdezett valamit? Ugyanaz a szint, mint amire ti utaltok. Nevetseges. Neha mar undorodom az emberektol ilyenkor, aztan szerencsere mindig eszembe jut, hogy masok vagyunk, nincs ket egyforma ember es nem mindenki ilyen minden leben kanal, szalkakereso bunko.

2021. dec. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!