Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Bobi star Kullancs, bolha...

Bobi star Kullancs, bolha nyakörvet tényleg megszüntették?

Figyelt kérdés
Több nyakörv közül ez volt kutyusaimnak a leghatékonyabb, egyetlen egy kullancsot sem találtam bennük. Most hogy cserélnem kellene szembesülök azzal, hogy már nem kapni.( csak lejártat)...Mindenhol azt mondják hogy leállították a gyártását. A foresto első, a bobi star második helyet ért el a mébih teszten. Szóval tényleg jó! Gondolkoztam rajta, hogy ha már így alakult veszek foresto nyakörveket. De nem győzött meg egyáltalán amiket olvastam róla. Persze valaki dicséri valakinek meg nem vált be. Ezért valós tapasztalatokat kérnék, valamint indítok egy szavazást is, kíváncsiságból! Köszönöm!

2023. máj. 29. 22:22
A kérdező szavazást indított:
Foresto
Kiltix
Scalibor
Bolfo
5 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt megnéztem, kíváncsiságból tettem 2 dbot a kosárba hogy megrendelem,és engedte, akkor gondolom van még. Azt írta hogy 3 nap a kiszállítás


[link]

nov. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából már kivonták a forgalomból és már csak lejárt szavatosságút lehet kapni. Több helyről rendeltem és mind le volt járva. Ezért a foresto nyakörvre váltottunk. Ami az érdekes, hogy kb ugyanazt tudja mint a bobi csak 10 -szer drágább. Mindegy ez van.
nov. 18. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!