Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Akik Afrikában elmennek...

Akik Afrikában elmennek gorilla vagy csimpánz túrára turistaként az őserdőbe, ők mivel látnak többet mintha elmennének az állatkertbe? Aki volt ilyenen meg tudná írni?

Figyelt kérdés
Néztem, kb 1000 USD csak ez a program. De ugye közel menni nem lehet arról nem is beszélve hogy interakcióba sem kerülhetnek az állatokkal több okból sem.
nov. 26. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Melyik a jobb? A barátnő vagy a prosti? Nyilván rossz analógia, mondok inkább mást. Ftc-újpest vagy real madrid-barcelona? Jó, lehet hogy nem szereted a focit. Melyik a szebb, a párizsi diadalív, vagy a váci? A budakeszi mammutfenyők vagy a kaliforniaiak? A kékesen sielni, vagy az alpokban?
nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Csak Szumátrán voltam "orangután-túrán".

Az erdőben levőket egy-egy pillanatra lehetett néha látni, inkább csak hallani, ahogy rázkódtak a fák.

Menhelyen levőkkel lehetett "barátkozni", illetve fényképet csinálni, szabályosan beálltak pózolni -átkaroltak-, egy-két kattintás után várták a következő pácienst.


Afrikában csimpánzokból az erdőben kb. annyit láttam, mint az orangutanból -fenn mászkáltak a lombok között.

Kisebb majomfélék viszont mindenütt szemtelenek, lopósak, s félő, hogy megkarmolnak.

nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
A természetes helyükön láthatod őket. Benne van az izgalom, hogy vajon mennyit láttok, láttok e egyáltalán?
dec. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!