Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha feljelentik állatkínzásért...

Ha feljelentik állatkínzásért akkor tulajdonképpen én leszek feljelentve?

Figyelt kérdés

Kaptam kis koromban egy kutyát ami az én nevemen van. Benne van a kis könyvében tulajdonosnak az én nevem, viszont az a kutya nem itthon van hanem egy másik településen nagyszülőknél.


Már öreg kutya, meg is van vakulva és nagyon leharcolt. Nagyszülők nyilván semmit nem foglalkoztak vele. Kap enni, meg inni.

Tegnap azonban el lett szállítva egy kozmetikushoz, aki mondta, hogy ő most fel is jelenthetne minket állatkínzásért mert ez tulajdonképpen az ilyen állapotban tartani egy kutyát.


Nyilván nem jelentett fel (gondolom), de ha megtette volna akkor mivel az én nevemen van a kutya, ha jól értem én felelnék érte a bíróságon annak ellenére, hogy nem nálam van? Már azóta nagykorú vagyok.



máj. 24. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Feljelentés esetén a szakértői vizsgálat megállapítaná, hogy az a felelős, akire a kutyatartás rá volt bízva - viszont manapság az emberkínzó bűnözők többségét se zárják börtönbe, hanem köztisztelet és magas hivatalnoki fizetés jár nekik!
máj. 24. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8%
Kedves, hogy nem a kutya miatt aggódsz, hanem hogy neked lesz e valami bajod ebből. Kedves.
máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mc isti 25+kupak válasza:
31%
Mért kéne a kutya miatt aggódnia?🤡
jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!