Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek helyes az, hogy...

Szerintetek helyes az, hogy állat kinzásért bőrtőn jár? (Én 10 évet is adnék érte) (? )

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 17:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Akinek pénze van az kifizeti a bűntit és tovább kinozza az állatokat! Példáúl olyan is van akit gyorshajtáson kapnak már többször is (fizet) , mégis megy mint egy őrűlt!
2011. júl. 9. 18:21
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
Hát én rohadtul nem vettem észre hogy olyan szigorú lenne, illetve bár ki is figyelne arra ha bejelentek valakit állat kínzásért! Meg sem nézik, hogy mi van, ennyit a rohadt szigorú magyar törvényekről!
2011. júl. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%

"A Magyar a legszigorúbb állatvédelmi törvény Európában, csak be kéne tartatni.

Minden törvény annyit ér, amennyire betartatják!" És ha nem tartják be mi történik? Ki jár ezeknek az eseteknek utána? Az önkéntesek kb! Ennyit a jó szigorú törvényekről! Én inkább azt mondanám hogy: BE KÉNE TARTATNI!

2011. júl. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is szigorítanám. De az a baj hogy Magyarországon még senkit nem ültettek börtönbe állatkínzásért,pedig nem egy olyan dolog történt ami miatt én kb 10 évet adtam volna.

Ameddig a jelenlegi törvényt sem fogják alkalmazni,addig nem is lesz változás.

2011. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
67%
Hogy az állam pénzén élősködjön? Inkább kényszermunkatáborokat kellene alapítani, de akkor papolnának a tudodkik, hogy emberiségellenes meg sérti az elkövető jogait...
2011. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudjátok,hogy ha a szomszédunk levert egy fecskefészket amiből 3 kisfecske zuhant ki(és halt meg)az állatkínzásnak minősül-e és lehet-e tenni valahol feljelentést?

A szivem szakadt meg ahogy láttam a kis testüket.

Bocsánat,hogy ide írtam,de egy kérdést már tettem fel ebben az órában,remélem kérdező nem bánod!

2011. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
61%
Szerinted ezt bejelented érdekel majd valakit? NEM, ez a szomorú, pedig látod, nálunk olyan szigorúak a törvények... Már bocsánat de ezen kiakadtam! Amíg nem tartatják be ezeket hiába vannak!
2011. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
54%
Senkit nem fog érdekelni.
2011. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
97%

Én is ettől tartok,csak hülyének néznének:(

Pedig védett állat is.

Szörnyű belegondolni,hogy mennyit törődtek a fiókákkal,aztán arra térnek vissza,hogy a fészeknek hült helye:( Ráadásul fűre estek,lehet nem haltak meg azonnal:((

2011. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Már volt aki állatkinzásért bőrtőnbe kerűlt. [link]
2011. júl. 9. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!