Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatmenhelyen ingyen befogadj...

Állatmenhelyen ingyen befogadják az állatokat?

Figyelt kérdés
Ma este hazafelé menet találtam egy cicát. 5-6 hetes lehet. Nagyon rossz állapotban találtam rá, és nem volt szívem otthagyni, így haza hoztam. Nem tud lábra állni, csak nyávog, ha mozgatom. Szeretném elvinni egy állatmenhelyre, mert sajnos nálam nem maradhat. Azt szeretném megkérdezni, hogy ott ingyen befogadják és ellátják? Vagy fizetnem kell érte?
2013. júl. 12. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pénz számít általában, hanem hogy van-e helyük, ahova elrakják a macskát, az meg igazából ritka. Hívogasd fel a környéken lévő menhelyeket, hogy tudják-e fogadni, de addig is jó lenne elvinni legalább állatorvoshoz, ha tényleg olyan állapotban van, hogy nem tud lábra állni.
2013. júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én élek oda befogadják őket,ha van hely. A betegek előnyben. Ideiglenes gazdit fognak neki keresni szerintem. Jó ötlet ,hogy bevidd!
2013. júl. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd be és mond meg hogy találtad és hogy hol.A balesetes állatokat be szokták fogadni ahol orvosi segítséget kap.Remélem megmenekül :))
2013. júl. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
62%
Szia ,létszámtól függ.Amúgy én adnék neked pénzt és fizetném ki ha pénzbe kerülne! Ilyen embert ritkán találni.És emberhez méltóan ''imádlak'' ezért.nem vagyok állat örült se semmi,de ez rendes
2013. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem kell érte fizetni.

És jó döntést hoztál, hogy haza vitted a kis cicát!

2013. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!