Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan tudnek hivatasos...

Batka Eniko kérdése:

Hogyan tudnek hivatasos allatvedokent dolgozni Kecskemet kornyeken? Regebben hallottam, hogy van erre egy kulon tanfolyam is, azt hogyan es hol lehet elvegezni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én állatvédő vagyok már hosszú ideje....amiről te beszélsz,az Állatvédőr vizsga...az állatvédelem önkéntesen működik!Szóval ha pénzben gondolkozol,gyorsan felejtsed is el mert ez egy elhivatottság és lelki dolgokon alapul!Van a te közeledben önkéntes állatvédő egyesület csak lépj be a facebook-ra akár....
2013. júl. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Valletta ***** válasza:
Nincsenek hivatalos állatvédők Magyarországon, tehát nincs szükség semmilyen végzettségre, csupán bátorságra, időre és pénzre. Biztos van a környékeden állatmenhely, ahová csatlakozhatsz és segíthetsz akár a mentésekben is, de akár magad is kezedbe veheted egy-egy ügy lebonyolítását, sérült állatokat fogadhatsz be, fuvarozhatsz, finanszírozhatsz, stb. Mindig van valaki, aki segítséget kér.
2013. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valettának van igaza!Ezek után így képzeld el az egészet....magyarul:minden a saját költségeden megy,ha segíteni szeretnél..tudod,ezt hívják ÖNZETLENSÉGNEK.....TEHÁT,A PÉNZT,A NYERÉSZKEDÉST FELEJTSED EL,HA ÁLLATOKON SZERETNÉL SEGÍTENI...MÁSKÜLÖMBEN NEM VAGY ÁLLATVÉDŐ!ESTELEG ÁLLATBARÁT.......vagy még az sem..
2013. júl. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Valletta ***** válasza:
Pl. kezdheted úgy, ahogy én csináltam tegnap. Valaki segítséget kért itt a GYK-n egy sérült kutyához. Mivel a menhely nem vette be és nem volt senki, aki segítene, egy másik válaszolóval együtt megszerveztük a kutya kb. 300 km-es utazását hozzám. Fél órán belül viszem az orvoshoz. Mindez persze rengeteg pénzbe és időbe kerül, de hát erről szól az állatvédelem. Ilyen esetet te is találhatsz, sajnos van bőven, ezerszámra vannak segítséget igénylő állatok az országban.
2013. júl. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a hozzaszolasokat!

En hivatasos onkenteskent, anyagi ellenszolgaltatas nelkul kepzeltem el az allatvedo munkamat, amit szabadidomben vegezhetnek.Nagyobb hangsulyt helyezve a megelozesre, helytelen korulmenyek kozt tartott allatok felderitesere. Mindenkeppen utananezek az allatvedor tanfolyamnak.

2013. júl. 27. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!