Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Sos. A kiskutyamnak a feregtel...

Russs kérdése:

Sos. A kiskutyamnak a feregtelenitot b kene adjam! Mar probaltam ugy is hogy szepen lasan, ugy is probaltam, hogy a torkan lenyomom etelbe is raktam, de a kajat megette es a gyogyszert kikopte. Mit csinaljak, hogyan etesem meg kutyammal a gyogyszert?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
törd porrá és keverd el a kajájával
2013. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvágod kisebb darabokra a tabit. Kockasajtba belenyomod. A sajt se legyen nagy darabba.
2013. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is mindig kivette. Olyanba raktuk bele, aminek elég erős a szaga (pl. a májkrémet imádja), jól a közepébe nyomkodtam, és azt egybe le is szokta nyelni. És igen, vágd minél kisebb darabokba.
2013. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyomd bele egy kis (nem erős) kolbászdarab közepébe és úgy add neki. Az ilyesmit általában rágás nélkül egészben lenyelik.
2013. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nálunk csaj a májkrém vált be!! Próbáld meg azzal :)
2013. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
En ugy szoktam, hogy egy szelet parizsiba beleteszem, a parizsit feltekerem amennyiszer lehet, es kozvetlen a szajaba teszem. Ugy egyben lenyeli ugy ahogy van.
2013. aug. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is felvágottba, vagy májkrémbe teszem, de sokszor van olyan, hogy ráharap a tablettára, és kiköpi.

Ilyenkor úgy szoktam csinálni, hogy a szájuk szélénél dugom be a mutatóujjammal, és egészen mélyre lenyomom, ahol már reflexből nyel egyet, és lenyeli. Szerintem ez a lenyomós módszer sokkal jobb, mint ha szemből próbálkoznál, mert úgy fel kell kicsit feszíteni a kutya száját, és kellemetlen neki, de ha a szája szélénél csinálod, akkor akár csukva is lehet a szája, mert a leghátsó fogai mögött a két ínye között simán bemegy. Kb 3 msp és lent is van

2013. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!