Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Altatót adnak a kutyáknak a...

Altatót adnak a kutyáknak a hajléktalanok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nemrég azt hallottam, hogy gyakran azért fekszenek olyan nyugodtan és mozdulatlanul a hajléktalanok mellett a kutyáik, mert altatóval tömik őket. Ez igaz?

2013. nov. 6. 21:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vannak akik szeretettel bánnak a kutyáikkal, nem is velük van a gond, csak konkrétan erre az altatós témára vagyok kíváncsi.
2013. nov. 6. 22:02
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz meg egy ilyen hajléktalant. Majd pont altatóra költenek a sok pénzükből?
2013. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Én ezt a kisgyerekkel kéregetőkkel hallottam, csak máshogy: leitatják őket és azért fekszenek olyan kiütötten.
2013. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nincs pénzük gyógyszerekre!
2013. nov. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűbb, hogy mivel egész nap sétáltatva vannak, sok inger éri őket és folyamatosan foglalkoznak velük, ezért ilyenkor szimplán pihennek.
2013. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Platypus ***** válasza:
4%
A mindennapi útvonalam mellett volt egy ilyen hajléktalan csapat. A két kutya aludt reggel nyolctól este 8-ig legalább. Soha, de soha nem láttam őket megmozdulni sem, pedig naponta 3-4X is elmentem előttük, egész nyáron. Láttam olyat is, amikor arrébb rakták a kutyákat, és még arra sem ébredtek fel. Ez persze nem bizonyít semmit, de azért erősen elgondolkoztató.
2013. nov. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A kutyámat ismerve, ha fognám magam és leülnék az út mellé, ő is egész nyugodtan és mozdulatlanul feküdne mellettem :D
2013. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
bizony-bizony a gyerekeket leitatják és kokaint is kapnak, ami épp van, Mexicoban ez nagyon gyakori, azért alszanak állandóan:((( szerintem a kutyusok természetüknél fogja alukálnak a gazdi mellett....
2013. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

én mindig is tudtam, hogy az állatvédők nagy összeesküvéselméletszövők, de azért ez már több a soknál

majd az a szerencsétlen hajléktalan pont arra költi az összekoldult apróját, hogy bealtatózza vele a kutyáját (ami nem is az övé, csak kóbor kutya és így találtak egymásra)

meg őszintén, mi haszna lenne ebből a csövesnek?

neki annyira mindegy, hogy az a kutya él vagy hal, mivel mondom, nem is az övé, az is egy szerencsétlen kóbor állat, aki örül hogy van valaki akivel együtt lehet

2013. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Platypus ***** válasza:
22%

A koldusmaffia sajnos létező jelenség. Épp elég rendőrségi nyilatkozat van róla, hogy azért sejthető legyen, hogy nem csak a zizzentek fejében létezik. Rendőrségi becslés szerint a fővárosi kéregetők legalább fele bérkoldus, és jelentős részüket Romániából hozzák. Na most ha a koldulás van akkora üzlet, hogy külföldről hozzák az újabb és újabb szerencsétleneket, akkor ehhez képest egy kutya altatása nem pénz. És kutyával koldulni több pénzt hoz a konyhára. Pláne ha békésen alszik, mert akkor mindenki arra gondol, hogy milyen kiegyensúlyozott jószág.


[link]

[link]

[link]

2013. nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!