Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Találtunk egy sérült fekete...

Esztimesi kérdése:

Találtunk egy sérült fekete kölyök cicát, elvittük állatorvoshoz 16ezer farok amputálás nekem van 2kis cicám be nem tudom hozni ajtó előtt van ételt kap de ha nem kap kezelést elpusztul. Hova tudnám vinni ahol ellátják, és gazdit is keresnek neki?

Figyelt kérdés

#sérült cica
2013. nov. 24. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz? PCAS állatmentés, vagy cicamentő angyalok. De készíts egy posztot Facebook-on, cicáról kép, írd le h találtad, műtétet kéne rajta végrehajtani de nem tudod kifizetni, egy számlaszámot és biztosan lesz aki segít. Ezt oszd meg állatvédelmi oldalakon. De sztem a Cicamentő Angyalok segítenek
2013. nov. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Cicamentő Angyalok segítenek. Itt az egyik csoportjuk. De siess, mert kezelés kell a cicának és meleg. [link]
2013. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És ide is írd ki. Ez a másik csoportjuk. Ők szívesen segítenek. Mind kettőbe írd ki. [link]
2013. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült a REX KUTYA OTTHON visszajelzett,fogadták a cicát el is vittük,holnap műtik.Még telefonálnak is a műtét után.Bízom benne mielőbb felgyógyul és gazdira talál!
2013. nov. 24. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy :) .
2013. nov. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!