Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hosszú szőrű, kistestűek?

Hosszú szőrű, kistestűek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudnátok segíteni, milyen kistestű és hosszú szőrű kutyákat ismertek?
2013. dec. 7. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:

pekingi palotakutya,cavalier king charles spániel,shih-tzu,yorkshire terrier,west highland terrier,máltai selyemkutya,bichon havanese/bolognese,uszkár (törpe,toy), hosszúszőrű tacskó,cotton de tulear,hosszúszőrű csivava,törpespitz. Hirtelen ennyi jut eszembe.


Mindegyiket vagy fajtementők/menhely,illetve tenyésztőtől törzskönyvesen és szűrésekkel szabad megvenni,ha érdekel,és nem akarsz beteges kutyát.

2013. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, én nem veszek tenyésztőtől és szaporítótól sem, hanem inkább ezeknek a keveréke érdekel. Valószínű menhely lesz belőle, csak kár, hogy nem nagyon lehet neten keresgélni, illetve lehet, csak azt sem tudom, hirtelen melyik oldalat nézzem. Eddig főleg az allatokinfo-t néztem,pesti vagyok. Persze, ha találnék olyat, ami messzebb van, az sem baj. Meg inkább felnőtt érdekel, vagy legalább nem kiskölök.
2013. dec. 7. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát szuper, ez jó lenne magyarországon ez a hozzáállás hogy jó a keverék is és menhely még jobb:)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Meg jópár állatvédő oldal van még persze facebookon is,ha nekik leírod ezt amit nekem,biztos szimpatikus leszel nekik és segítenek társat találni neked.

2013. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi-köszi! Tudod az a helyzet, hogy vettem én már tenyésztőtől is tk-s kutyát. De sajna a szaporítók miatt IS már annyira túl vannak tenyésztve, hogy egyáltalán nem ájultam el az egészségi állapotán ennek ellenére sem. Bezzeg az anyósom kis keveréke kiröhög minket egészségügyileg... nade nem csak emiatt, csak megemlítettem.
2013. dec. 7. 21:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy megnézed az allatok.info-t, a legtöbb alapítványnak fenn vannak ott a kutyái.
2013. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Illatos út?
2013. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy először ott nézz körül, rengeteg kutya van, szinte mindig teltház, és 2 hét után altathatnak... Tuti találsz kedvedre valót :) [link]
2013. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
www.allatok.info, www.gazditkeresek.hu például ilyen nagy gyűjtőtégelyek, ahol több menhely kutyusai vannak fent:)
2013. dec. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7. válaszoló....az illatos úton nem altatnak 2 hét után, te szent isten...ha befognak egy kutyust, két hétig keresik az eredeti gazdiját, utána lesz örökbefogadható...(ha maga a gazda adja le, akkor azonnal örökbe fogadható).


az illatoson végszükség esetén altatnak már csak.

2013. dec. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!