Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan lehetne egy vadászt...

Hogyan lehetne egy vadászt megtréfálni?

Figyelt kérdés

Egy vadász a kedvenc romantikázós kilátóhelyem elé tett egy magaslest,ami így nagyon korlátozottá teszi a panorámát. Hogyan tudnám rávenni, hogy vigye el a lesét, ha nem ért a szép szóból?

A drasztikus megoldásokat ha lehet mellőzném, úgy mint a létrafokok vagy a les lábainak elfűrészelését, ellenben egy kis csíny, orr alá borstörés érdekelne.



2013. dec. 21. 15:48
1 2
 1/15 anonim válasza:
63%

xD

Kérd meg! ha megtréfálod egyszer, nem hiszem, hogy arréb teszi a magaslesét..

De kösz, jót röhögtem!

2013. dec. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

A lest nem vadász helyezi ki, hanem inkább a vadásztársaság, és valószínűleg vadgazdálkodási szempontból nem véletlenül tették oda. Kicsi a valószínűsége, hogy a te jobb panorámád miatt áttennék, bár ki tudja.

Nem egy vadásszal szúrsz ki ha csínyt teszel, hanem a társasággal. Ha megrongálod az bűncselekmény. Ha a rongálás folyományaként valaki megsérül az szintén bűncselekmény.

Szóval inkább javaslom az udvarias kommunikációt, mint a cselvetést.

2013. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Laktózmentestej ***** válasza:
53%
Úgy, hogy jó fejbe lövöd.
2013. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Alakul..., de olyasmire gondoltam, hogy körbepisálom a lest, így elriasztom a vadakat, vagy teszek egy kolompot a lesre, és ha rálép a létrára, akkor fent megszólal a kolomp vagy valami ilyesmi.
2013. dec. 21. 18:30
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
reméljük aztán ő is megtréfál téged :) ne játszd az önkéntes rendőrt
2013. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Jómagam is vadász lennék, a jobbik fajtából. Értem én a viccet, a "pisálást" még elnézném, a kolompnak nem örülnék, a létrafok elfűrészeléséért egyenesen gorombán néznék (írtad, hogy azt nem tervezed). Vedd a fáradságot és menj be a társasághoz. Ajánld fel, hogy segítesz átrakni - ha lehetséges.
2013. dec. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
jaj de le lettem pontozva... amúgy is, nincs jobb dolgod? 14-15évesen ennyire nincs mit csinálni a téliszünetben? :D
2013. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az hogy számomra nem hasznos a válasz az azt jelenti számomra, amit betüről betűre olvasol és értelmezel. Azaz nem a válaszadó személye miatt kapja azt az értékelést amit, hanem, a kérdésre adott-e értékelhető választ avagy sem, esetleg talán. Az eddigi válaszadók sajnos nem adtak túl jó válaszokat, azaz ha az osztályfőnökömet idézném "Srácok szálljatok mélyen magatokba, gondolkozzatok el az eredményeiteken, itt a téliszünet, majd Januárban találkozunk, s gatyába rázom azokat akik lehetőséget adnak rá". Tehát légyszíves olvassátok el mégegyszer a kérdésem, és ne lebeszélni, ne mellébeszélni próbáljatok, hanem ötleteket, javaslatokat arra, hogy hogyan tréfájam meg a vadászt, hogy az ne vegye sértésnek, de azért tudjon róla, hogy nem túl szimpatikus a tevékenysége amit ott folytat! Köszi!
2013. dec. 22. 16:31
 9/15 anonim ***** válasza:
6%
az ilyen vadászok teszik tönkre Magyarország faunáját. börtönbe velük!!! ez miért nem bűncselekmény? távol kell tartani a vadakat a lestől és akkor nem veszi észre őket. ezt nem tudom, hogyan lehetne megoldani, de asszem ez lenne a legkézenfekvőbb megoldása.
2013. dec. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9-es:


Szerintem hanyagold ezt a témát és stílust, és próbálj a kérdésre válaszolni. Innentől befetéma van.

2013. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!