Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hol tudnék önkéteskedni?

Hol tudnék önkéteskedni?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és Budapesten keresnék önkéntes munka lehetőséget. Igazából valami állatosra gondoltam, pl egy kutyamenhelyen, vagy sérült állatoknál, lovaknál, stb... (kivéve macskákkal, mert azokra allergiás vagyok). Tudnátok ötleteket adni, hogy hova menjek? Előre is köszönöm:)

2014. febr. 9. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Állatmenhelyeknél érdeklődj :)
2014. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából a noéra gondoltam, de ott 16 éves kor alatt csak szülői felügyelettel lehet, amit nem feltétlen tudnak nekem mindig biztosítani:/
2014. febr. 9. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
noé volt nekem is az ötletem mert oda én is jártam 11 évesen de én az apukámmal. Bár sokszor volt hogy apu kint várt meg amíg én elkértem a kutyát csak megkérdezték hogy egyedül vagyok-e mert akkor nem adnak húzósat. esetleg kérdezz meg más állatmenhelyeket
2014. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
rex kutyaotthon alapítvány
2014. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!