Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A yorkiktól is ki jön valakine...

A yorkiktól is ki jön valakinek az ellargiaja?

Figyelt kérdés
Ha ő valaki allergiás es vesz egy yorkit akkor elő jönnek az ellargias tünetek ???

2014. febr. 15. 21:26
 1/6 Mony ***** válasza:
Nekem van egy barátnőm,aki allergiás a kutya szőrre,a Yorkimtól nincs baja.
2014. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha a kutyaszőrre allergiás, akkor igen, mert a yorki is kutya, akármilyen kicsi is...egy két fajta van, amiknek állítólah hipoallergén a szőrül pl az uszkár:)
2014. febr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak mert én úgy tudtam hogy a yorkik is hippoalergen kutyák :/
2014. febr. 20. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:

most néztem utána, igazad van, elméletileg az...bár én ezt nem teljesen értem.


ők hippoallergének:


[link]

2014. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amennyit én tudok abból azt szűrőm le hogy a yorki azért hippoa. Kutya mert nem hallatja a szőrét es hat ezért :)
2014. febr. 21. 17:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Én allergiás vagyok a kuyaszőrre de a yorkijaimtól semmi bajom hál isten..akkor szoktam csak tüsszögni ha kiviszem őket és meghemperegnek poros lesz a szőrük..úgyhogy én naponta fürdetem de ez nagyon penzigényes mert a yorkiknak sok fürdetéstől kiszárad a bőrük de mivel imádom a kutyákat muszáj rájuk költenem h ne tüsszögjek így speciális sampont, balzsamot és szprét használok a szőrükre fürdetés után így nem szárad ki a bőrük és nem vakaródzanak :)
2014. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!