Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogy/hol lehet jelentkezni?...

Hogy/hol lehet jelentkezni? (FŐVÁROSI ÁLLAT-és NÖVÉNYKERT-be)

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

jegyet kell venni utána bemehetsz,

vagy oda akarsz költözni?

2014. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem oda akarok költözni!Hanem dolgozóként!
2014. jún. 26. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Kb annyi sélyed van,mint döglött lónak Epsomban a Derbyn.Kihalásos alapon lehet bekerülni,szó szerint több száz jelentkező van egyetlen állásra.Minimum valamilyen állatos végzettség kell.Én anno lótenyésztő végzettséggel jutottam be.Ma már valószínűleg érettségi is kell.Egy napig voltam ott :) Betettek a kisragadozókhoz,sivatagi róka és társai.Addig nem is volt baj,míg kezembe nem nyomtak egy láda élő patkányt meg egeret,hogy ez az állatok kajája és vagdossam őket egyesével földhöz.Mindkét kezemmel egyszerre intették be,közöltem,nem gyilkosnak jöttem ide,hanem állatgondozónak és mentem kilépni.Ilyet képtelen vagyok megtenni.Csak épp belépéskor "elfelejtették"közölni,hogy állatot is kell gyilkolni.
2014. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!