Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Tudtok-e nekem Bács-Kiskun...

Csacsicsibe kérdése:

Tudtok-e nekem Bács-Kiskun megyében olyan állatvédőket mondani akiknek ha bejelentem hogy valamelyik háznál egy kutya éheztetve van akkor kimennek ahhoz a házhoz és a Háztól viszik be menhelyre az állatot?

Figyelt kérdés
Van itt az utcánkban legalább 5 ház ahol a kutya vagy làncon és iszonyatosa. verve van főleg hogy szerintünk a kutyák lopottak vagy a kutya olyan alultáplált hogy még röntgen képet sem kell róla csinálni ránézésből meg lehet állapítani hogy milye van eltörve a kutyànak.
2014. aug. 9. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Jelentsd a jegyzőnek, vagy írj az országos állatvédőrségnek, esetleg rendőrség, hatósági állatorvos.
2014. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az éheztetés gondatlan állattartásnak számìt.Ilyen esetben a helyileg illetékes jegyőnél lehet bejelentést tenni. De az állatvédőrség felé is jelezhetsz emailben vagy telefonon.

Esetleg facebookon rákereshetsz, hogy van-e a megyében valamilyen önállóan működő állatvédelmi szervezet.

Sajnos az a baj, hogy nem mindig lehet első alkalommal elvenni a kutyát. Főleg ha akadékoskodik a "gazdi".

2014. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom,hogy semmit nem tesznek.Solton Ágicának esetleg lehet szólni,de amennyit ő tenni tud,annyit te is megtehetsz.
2014. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel az "állatvédők" civil,önkéntes,dolgozó emberek,így nem hiszem,hogy tudnának segíteni.A jegyzőhöz kell fordulni ilyen esetben,esetleg egy közelebbi menhelynek tudsz szólni,de ne vűárj csodát.Ha valamilyen fajtára hasonlítanak a kutyák,akkor felkeresheted a fajtamentőket is.De ilyen eset minden városban és falun van millió,szerinted ennyi kutyát,hova tudna tenni bárki?
2014. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!