Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kinek szólhatok, ha szerintem...

Kinek szólhatok, ha szerintem egy állatkereskedésben rettenetes körülmények közt, , élnek" halak?

Figyelt kérdés

Nemrég jártam egy ilyen helyen, teljesen horrorisztikus volt. :( Semmi fény, 5 akváriumban talán 2 halacska ha mozgolódott a többi már rég nem élt. Szerintem nemhogy idén nem volt tisztítva az a hely és az akváriumok, hanem talán soha, az egész zöld volt.

Vagy ilyesmivel nem foglalkozik senki? Mert végül is nem kutyákról ,,csak" halakról van szó.


2014. szept. 14. 14:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyébként a 9. válaszom a 6-os válaszra értettem csak hogy nehogy félreértés legyen :)
2014. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az akvarisztikás csoportba írd ki a kérdést, többet tudnak a témáról.
2014. szept. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szólni lehet az államnak is, és én ilyet még nem láttam, hogy nagy a kosz és egyenlőre csak kettő nincs kinyiffanva. Én csak olyan kereskedőket ismerek, akik nem csak a pénzt látják a halakba és sok más állatba, hanem tudják, hogy nekik is van joguk a jó körülményekhez.
2017. dec. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!