Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Van egy csodaszép lepke a...

Van egy csodaszép lepke a fürdőben, mint csináljak vele?

Figyelt kérdés
Ha bent marad az sem jó, de ha kirakom ebben az időben az sem, gondolom nem véletlenül került be.
2014. okt. 22. 14:12
 1/7 csabika1971 ***** válasza:

Megfelelő életteret nem tudsz számára biztosítani, hogy megmaradjon. Ha kiteszed akkor meg elpusztul.

Nehéz ügy, a lelkiismeretedre bízom.

2014. okt. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piriiiiii ***** válasza:
Én kiraknám a helyedben, ez egy állat, ami a természetben él - vagy hal.
2014. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Várok estig, hátha csitul a szél. Addig elüldögél a függönyön.
2014. okt. 22. 14:50
 4/7 anonim válasza:
100%

Szerintem nem árt neki nagyon a szél/eső, különben nem élne ezen az éghajlaton...


Nekem egyszer volt egy lepkém, aki nem tudott repülni, mert sérült volt az egyik szárnya. Az erdőben fogtam és hazavittem és két hétig velünk lakott, lekvárt, meg cukoroldatot evett. :) Nem volt bezárva, de sosem szökött meg. Aztán elengedtem, és visszajött :)

2014. okt. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Letelepedett a fürdőszoba ablakban. Rakjak oda valami édeset? Kizárt, hogy ha kinyitnám az ablakot, kimenne ebben a szélviharban, mert szerintem úgy menekült be, hacsak nem kikapja a huzat, de azt nem szeretném :-)
2014. okt. 22. 16:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább nem tedd ki, elázik a szárnya.
2014. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel elrepült. :-)Most tűrhető az idő.
2014. okt. 23. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!