Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Van valami módja annak, hogy...

Van valami módja annak, hogy a kutyámat valamilyen gps jeladóval ellássam, amit utána tudok figyelni hogy merre jár?

Figyelt kérdés
A mai napon kiszökött a kutya a háztól emberi hiba miatt, majd hosszabb időre eltűnt. Húgom és barátja elmentek megkeresni, majd szerencsére meglátták amint ki van kötve egy ház mögé egy 1 méter hosszú lánca. A cigányok befogták és ha nem járna arra akkor a kutya valószínűleg soha nem kerül elő. Van rá valami mód hogy követni lehessen a kutyát ?
2014. nov. 29. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Kb 25 ezerért tudsz venni nyomkövetőt, amibe kell egy sim kártya, és mobil hálózaton lekérhető a pillanatyni helyzete. Az ennél pontosabb ezsközök elérhetetlenül drágábbak, illetve ennél is jelentős gond, hogy az állat elhagyhatja. Ha valami beültethető szerekzetr gondoltál arról ne nagyon álmodozz, drága, és időnként cserélni kell az elemek véges élettartama miatt.
2014. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, meg tudnád mondani mi annak az eszköznek a neve, mert amiket én találtam nagyon drágák, de amit te említettél még beleférne.

Elszomorító, hogy az ember nem lehet nyugodt a kutya miatt mert jön egy ilyen etnikai hulladék és már be is fogta....hihetetlenül felment a pumpa az agyamban ettől.

2014. nov. 29. 11:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt van pl egy, még jóval olcsóbban is találtam, néhány éve drágább volt:

[link]

2014. nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy mar masok is irtak, gps jelado kell neked. Meg termeszetesen chipeles, hogy ketseg kivul tud a tulajdonjogodat bizonyitani, es ha megint eltunne, akkor azonnal rendorokkel menni utanna.

Mert feltetelezem, valami fajkutya (azokat szoktak gyorsan "megtalalni" egyesek... A keverekeik meg szabadon rohangalva veszelyeztetik az embereket... )

Nade.

dx-en ezek a kutyuk mar kimondottan olcsok.

[link] - Ez peldaul filleres tetel.

De a vateran linkelt is jo, ha gyorsan postazza, mert az ilyen dx-hez hasonlo oldalaknal siman van 3-4 het is a posta. :/ Cserebe olcso. :)

2014. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok.


Pontositok, amit linkeltem, az csak gsm (tehet csak mobil) tracker, az nem jo neked, mert nem eleg pontos.

[link] - ez a legolcsobb gps tracker, ami dx-en van :)

2014. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenképpen beszerzek egy ilyen készüléket.

Igen, egy huskyról van szó, nem keverék.

2014. nov. 29. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Ami még bejöhet: nyakörv, rá biléta, egyik oldalán telefonszám, a másik oldalán: "jutalom a megtalálónak".
2014. dec. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!