Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » SOS! Van olyan állatvédő...

Ifjú Sátán kérdése:

SOS! Van olyan állatvédő egyesület, akik ingyen jönnek ki, Bp. XVIII ker. Környékére? (Galamb mentéshez).

Figyelt kérdés

Tegnap délután berepült egy galamb az ablakon keresztül. Az üveget betörte, és ott van két ablak közt. Tegnap felfigyeltem az üvegcsörömpölésre, de azt hittem, hogy csak a szomszédban történt valami. Azóta többször lehetett hallani zörgést; valószínűleg a vergődése volt az, de magát a galambot, csak ma reggel vettük észre. Azóta ott van; még él, de van vér körülötte. Mi a teendő ilyen esetben?


Van olyan egyesület, akik ingyenesen kiszállnak 18. ker. környékén, ilyen esetekben?



2015. jan. 7. 07:01
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Engedd ki bammeg, már règ meg kellett volna tenni, ha eddig túlèlte amúgy sincs komoly baja.
2015. jan. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok. Megoldva. Kinyitottam a külső ablakot és kirepült magától. Azért tettem fel a kérdést, mert megijedtem, hogy valami komolyabb baja van, és nem tud elrepülni, de szerencsére semmi baja. Csak anyagi kár keletkezett. :(
2015. jan. 7. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!